Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.aprīlis  


Lasītājiem pieejams „Cēsu Vēstis” aprīļa izdevums


 

Kopš 29.aprīļa internetā lasāms un Cēsīs pieejams Cēsu novada laikraksta „Cēsu Vēstis” aprīļa izdevums, kurā atspoguļoti Lielajā talkā paveiktie darbi un publicētas novada aktualitātes. Sveicot maija svētkos, savās pārdomās par situāciju pirms 20 gadiem un tagad dalās novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.

 

Laikrakstā publicēti pašvaldības saistošie noteikumi par reklāmas un citu informatīvo materiālu saskaņošanas un izvietošanas kārtību, par nodevu, kas maksājama par reklāmas eksponēšanu publiskās vietās, kā arī noteikumi par būvatļaujas saņemšanas kārtību. Līdz ar publicēšanu, šie noteikumi stājušies spēkā. Tāpat arī laikrakstā publicēti domes sēdēs pieņemtie lēmumi un cita iedzīvotājiem svarīga informācija.

Savu viedokli pret Cēsu pilsētas mākslas skolas un Cēsu bērnu un jauniešu interešu centra apvienošanu pauž domes deputāts Ēro Rass.

 

Lasītājiem noderīgs ir maija pasākumu plāns un Muzeju nakts un viduslaiku svētkus programmas.

 

Atgādinām, ka laikraksts bez maksas tiek izplatīts Cēsu novada pašvaldības iestādēs, Cēsu klīnikā, Cēsu poliklīnikā, Sociālajā dienestā, lielveikalos Solo un Elvi, kā arī bibliotēkas lasītavā un pašvaldības administratīvajā ēkās Bērzaines ielā 5 un Raunas ielā 4.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv