Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.aprīlis  


Cēsīs notiks ZZ Čempionāta pusfināls


 

Trešdien, 5. maijā, Cēsu sporta hallē (adrese: Piebalgas iela 18) plkst. 14:00 notiks viens no Lielāko Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāts pusfināla posmiem. Tajā spēkiem mērosies 40 draudzīgākās, sportiskākās un atraktīvākās klases no visa Vidzemes reģiona. Pusfinālā tiks noskaidrota daļa no tām klasēm, kuras sevi pierādīs ZZ Čempionāta finālā Rīgā un cīnīsies ne tikai par sportiskākās klases titulu, bet arī ceļojumu uz saulaino Itāliju, kā arī citām vērtīgām balvām.

 

Spraigajās ZZ Čempionāta sacensībās skolēnus, skolotājus un viņu atbalstītājus sagaidīs ne tikai galvenais sporta skolotājs Ufo (Kaspars Upacieris) un aizraujoši priekšnesumi, bet arī Zelta Zivtiņas seriāla varoņi, jauniešu organizācijas Avantis pārstāvji, kā arī Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs. Pasākuma laikā jaunieši pārvarēs dažādu grūtības pakāpju šķēršļus, piedalīsies daudzveidīgās sporta aktivitātēs, kā arī intelektuālajos uzdevumos demonstrēs savu erudīciju un improvizācijas spējas.

 

„ZZ Čempionāta pusfinālos sacenšas labākie no labākajiem - tie, kuri māk ne tikai sportot, bet arī jokot un stāvēt uz galvas, ja nepieciešams. Atceroties iepriekšējo gadu trakās ZZ Čempionāta sacensības, esmu pārliecināts, ka arī šoreiz "ies karsti", būt klāt ZZ Čempionāta pusfinālā Cēsīs aicina Ufo.

 

Arī Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs, atbalstot Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts, aicina tajās piedalīties ikvienu skolēnu: „ZZ Čempionāts ļauj neformālā vidē iepazīt kā savus klasesbiedrus tā skolotājus. Turklāt aktīvā un jautrā sportošana saliedē klašu kolektīvu un skolēnus aicina sportot ne tikai skolās, bet arī ārpus tām.”

 

Lielākās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts visā Latvijā notiek no 5. marta līdz pat 6. jūnijam. Tās ir atraktīvas sacensības starp 6.-8. un 10.-11.klasēm. Šogad ZZ Čempionātam pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – 1829 klases no visas Latvijas, no kurām 400 sportiskākajām būs iespēja piedalīties 10 aizraujošās ZZ Čempionāta pusfinālu sacensībās. Savukārt, gūstot uzvaru pusfināla sacensībās, klases varēs sevi pierādīt ZZ Čempionāta finālā 6.jūnijā Rīgā. Kā jau ierasts, arī šogad skolēniem būs iespēja cīnīties ne tikai par galveno balvu – neaizmirstamu ceļojumu, bet arī dažādām pārsteiguma balvām no „Actimel”, „Adidas”, „Velosreviss” veikala „Treks”, „Tallink”, „Radio SWH”, „ISIC”, „Ergo” un „Ādažu Čipsi”.

 

ZZ Čempionāta pusfināli, Zelta Zivtiņas seriāla jauniešu un sporta skolotāja Ufo vadībā, notiks vēl 4 Latvijas pilsētās: 5. maijā Cēsīs, 7. maijā Valmierā, 10. maijā Jēkabpilī, 12.maijā Jelgavā. Savukārt ZZ Čempionāta fināls notiks 6. jūnijā Rīgā.

ZZ Čempionātu organizē priekšapmaksas sarunu karte Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizāciju Avantis. Tā mērķis ir popularizēt sportu kā azartisku, interesantu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.

 

Pasākumā laipni aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji.

 

Kontaktinformācija:                          

Sanda Brūna

Jauniešu organizācija „Avantis”

Mob.tālr.: +371 29837235

E-pasts: Sanda.Bruna@avantis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv