Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.aprīlis  


Novada pašvaldības jurģi

 

   26.aprīlī, dziedot „Nevis slinkojot un pūstot,” piestiprinot pie ēkas plāksni un paceļot valsts un Cēsu karogus, darbu Bērzaines ielā 5 uzsāka Cēsu novada pašvaldības administrācija. Svinīgajā brīdī klāt bija gandrīz visi pašvaldības administrācijas darbinieki.

   Tagad gandrīz visas pašvaldības nodaļas ir pārcēlušās un strādā Bērzaines ielā 5. Raunas ielā 4 vēl paliek Komunālā nodaļa, bet Izglītības nodaļa jau maija sākumā no Raunas ielas 1 pārcelsies uz Bērzaines ielu 16. Pārējās nodaļas tāpat kā līdz šim atrodas iepriekšējās vietās – Dzimtsarakstu nodaļa - Palasta 11, Bāriņtiesa – Bērzaines 16, Sociālais dienests – Bērzaines 18. Bijusī domes ēka Raunas ielā 4 arī turpmāk kalpos sabiedriskiem mērķiem, tur darbosies Pieaugušo izglītības centrs, nevalstiskās organizācijas un citas iestādes.

  Ēka Cēsīs, Bērzaines ielā 5 celta 19.gs. beigās kā patversme. Līdz 1939.gadam tajā atradās vācu veco dāmu patversme. Kara laikā tur bija arī mākslas salons. 1945.gadā namā sāka darboties apriņķa izpildu komiteja, bet no 1992.gada līdz 2009.gada beigām Cēsu rajona padome. Savukārt Cēsu novada pašvaldība - no 2010.gada 26.aprīļa.

  Novada administrācijas darbinieku telefonu un kabinetu numurus skatīt www.cesis.lv/Kontakti

Ieva Karlsberga sabiedrisko attiecību speciālisteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv