Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.aprīlis  


4.maijā koncertakcija „Ar dziesmu par Latviju” arī Cēsīs

Sveicot Latviju Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā, 4.maijā vairāk kā 400 dažādās koncertu norises vietās gan Latvijā, gan ārzemēs Dziesmu un Deju svētku tautas kustības dalībnieki, amatierkori, deju kolektīvi un pūtēju orķestri piedalīsies vienotā koncertakcijā "Ar dziesmu par Latviju".

Paredzēts, ka koncerti notiks Latvijas novados, pilsētās un mazpilsētās, vietējos kultūras centros un citās kultūras pasākumu norises vietās.

Cēsīs sadziedāšanās notiks 4.maijā plkst.18.00 Maija parkā. Skaistākās dziesmas svētkos izdziedās Cēsu Kultūras centra kori „Vidzeme”, „Wenden” un „Beverīna”.

Nāc un pievienojies skanīgā dziesmā koncertu iesākot ar valsts himnu un noslēdzot ar Jāzepa Vītola skaņdarbu "Gaismas pils"!

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska
Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
Reklāmas speciāliste
Tālr.64122431
E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv
www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv