Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 30.maijs  


Konkurss „Krēsls 2006”

Cēsis                                                                                2006.gada 30.maijā

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Garoza (t.: 26029010, 4121677)

Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās izglītības centrs, Rīgas Amatniecības vidusskola un Latvijas Amatniecības kamera, sadarbībā ar ģenerālsponsoru SIA „Robert BOSCH” rīko konkursu „Krēsls 2006”.

 

Konkurss „Krēsls 2006” notiek jau 14. reizi, šogad tas veltīts Cēsu 800 gadu jubilejai. Tas notiks no 5. līdz 10. jūnijam Rīgas Amatniecības vidusskolas pagalmā zem nojumes. Dalībnieku reģistrācija 5.jūnijā plkst.11.00.

 

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas jauno kokapstrādātāju profesionālo spēju pilnveidi un latviešu amatniecības tradīciju tālāku attīstību, kā arī sekmēt pieredzes apmaiņu. Tajā piedalās izglītojamie, kuri apgūst arodizglītības vai profesionālās vidējās izglītības programmas. Cēsu 4. arodvidusskolu konkursā pārstāvēs Guntars Ratnieks un Jānis Dziļums, skolotāja A. Jēgera vadībā.

 

Dalībniekiem pēc rasējuma būs jāizgatavo drēbju pakaramais vai krēsls no bērza koka materiāla. Ar kokmateriāliem dalībniekus nodrošina konkursa organizētāji. Darbu veikšanai jālieto nepieciešamie mehanizētie rokas darba instrumenti, kuri katram pašam jāņem līdzi. Vajadzības gadījumā organizētāji nodrošinās ar elektroinstrumentiem uz vietas (urbi, figūrzāģi).

Konkursa dalībniekus vērtēs pēc dažādiem kritērijiem – darba profesionālisma, pareizas instrumentu izvēles, darba tehnoloģiskās secības, virsmas apstrādes kvalitātes, izpildes precizitātes, darba organizācijas un drošības tehnikas, u.c.

 

Konkursa norises dienu laikā Rīgas Amatniecības vidusskolā notiks seminārs „Koka laipa – no pagātnes uz nākotni”, kura laikā pārstāvji no Cēsu pilsētas domes prezentēs un to, kā piecu gadu laikā tapušās Cēsu 800 gadu jubilejas pasākuma programmas laikā, pilsētai ir izveidojušās attiecības ar Cēsu amatniecības nozari, tās pārstāvjiem un it īpaši ar Cēsu 4. arodvidusskolu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv