Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 30.maijs  


5.jūnijā Cēsīs notiks ikgadējās vides dienas.

Cēsis                                                                               2006.gada 30.maijā

 

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Garoza (t.:26029010, 4121677)

 

5. jūnijā Vides dienu ietvaros notiks divas sakopšanas talkas. Viena – graviņā pretim zemessardzei. Tās organizēšanu un izpildi uzņēmušies Rīgas Pedagoģijas Izglītības un Vadības Augstskolas Biznesa vadības kursa studenti, kā arī viņiem palīdzēs jaunsargi. Talkās iniciatīvu piedalīties izrādījuši arī uzņēmēji. Atkritumu izvešanu graviņā sponsorē firma „Ragn-Sells”, bet krūmu izzāģēšanu segt uzņēmušies firma „Bonuss 3”.

Savukārt uz otru – Rūcošā avota apkārtnes sakopšanas talku ir laipni aicināti visi iedzīvotāji, kas mēdz izmantot Rūcošā avota ūdeni. Ikgadējais Vides dienu Cēsīs pasākuma sponsors – kokapstrādes uzņēmums „Okrašinskis un Beķeris” dāvinās dēļus avota laipiņu salabošanai.

Pilsētas sakopšanas dienas laikā laukumā pie grāmatnīcas „Zvaigzne ABC” notiks izglītojošs pasākums par atkritumu apsaimniekošanu. Tas veidots sadarbībā ar Ziemeļu Atkritumu Apsaimniekošanas Organizāciju. Bet Vides Aizsardzības kluba Cēsu nodaļa turpat rīkos muzikāli-informatīvu pasākumu – akciju „Esi moderns – dzīvo zaļi!”.

Plkst.10.00 no rīta Cēsu domē sabiedriskā organizācija „Zaļā Zeme” pulcēs pilsētas ainavu arhitektus un dendrologus lai kopīgi diskutētu par Blaumaņa bulvāra tālāko attīstību.

 

Starptautiskā vides diena 5.jūnijā tiek atzīmēta jau visā Eiropā ar nosaukumu “Urban Green Day”. Tās mērķis ir motivēt sabiedrību uz videi draudzīgu rīcību, informēt, izglītot sabiedrību un rosināt vides projektu realizāciju, kā arī veicināt apziņu, ka zaļā daba ir jāsaudzē kopīgiem spēkiem.

 

Papildus informācija pa tālruni:

4124702

Inta Ādamsone

Cēsu pilsētas domes

Attīstības daļas vadītāja

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv