Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 30.maijs  


Sakopšanas talka Saules ielā

Cēsis                                                                              2006.gada 30.maijā

 

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Garoza (t.:26029010, 4121677)

 

Sestdien, 3.jūnijā plkst.11 no rīta Saules ielā notiks pagalmu sakopšanas talka, ko rīko Cēsu pilsētas Jauniešu dome sadarbībā ar Cēsu domi un pilsētas Dzīvokļu pārvaldi.

 

Ar pašu Saules ielā dzīvojošo bērnu iniciatīvu un vēlmi saviem spēkiem kaut ko izdarīt sabiedrības labā, Jauniešu dome rosina sakopt Saules ielas pagalmus, apkārtni, iztīrīt smilšu kastes, pašiem savām rokām izgatavot soliņus un salabot šūpoles.

Talkā piedalās paši Saules ielas bērni, Jauniešu domes pārstāvji, palīgi no Vecāku domes, kā arī Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas pārstāvji.

 

Jauniešu dome lūdz talciniekus ņemt līdzi nepieciešamos darbarīkus – cimdus, maisus un grābekļus, kā arī aicina – ja kādam ir apaļie baļķi, naglas, virves vai citi materiāli, kas varētu noderēt soliņu gatavošanai vai šūpoļu salabošanai, jaunieši novērtētu šādu atbalstu pagalma labiekārtošanā.

Papildus informāciju par talku var iegūt pie Jauniešu domes pārstāves Zanes (26340385).

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv