Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 30.maijs  


Jaunieši aicina vienaudžus pievērsties aktīvākam dzīves veidam

Projekta „TU VARI” ietvaros 8. jūnijā plkst. 14.00 Cēsu Valsts ģimnāzijas  stadionā notiks sporta diena, kuru organizē aktīvie Cēsu jaunieši no visām pilsētas skolām.

Projekta mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par to, kā kaitīgie ieradumi ietekmē viņu veselību, aicinot pievērsties aktīvākam dzīvesveidam, un vienot darba grupā jauniešus no dažādām skolām.

Sporta diena  tiek organizēta  biedrības Papardes Zieds realizētajā projektā „3D: Domā! Dari! Dzīvo!”, kuru finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai. Projekta laikā jaunieši paši mācījās rakstīt un īstenot projektus un “Tu vari” ir viens no apmācību gala rezultātiem.

Pasākumā notiks ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi, sacensības visās vecupa grupās, stafetes komandās pa četri, tiks organizēta veselības telts ar dažādiem interasantiem uzdevumiem un balviņām. Aicināti visi sportot un atpūsties gribētāji- gan jauni, gan veci! Pasākums ir bez maksas. Apmeklētājus iepriecinās gan dziedātāji, gan dejotāji.

Mēs esam par veselīgu dzīvesveidu. Un Tu?

 

 

Apakšprojektu finansē Šveices konfederācija un Latvijas Republika no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas savienībai.

 

 

Informāciju sagatavoja

Kristīne Marija Upīte

Cēsu novada Jauniešu dome

 

           Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv