Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 30.maijs  


Cēsu jaunieši saņem godpilno 1.vietu radošā konkursā „Videi draudzīgs tūrisms”

Cēsu novada jauniešu domes dalībnieki piedalījās Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Eiropas Komisijas un akciju sabiedrība „Latvijas valsts meži” rīkotajā radošajā konkursā "Videi draudzīgs tūrisms".

Konkursa mērķis - sekmēt ilgtspējīga tūrisma attīstības nozīmi Latvijas skolu jauniešu vidū, tādējādi veicinot jauniešus papildināt savas zināšanas un prasmes dabai draudzīgas uz kultūras vērtībām balstītas dzīves vides veidošanā.

 Jaunieši bija aicināti piedalīties ar audiovizuālu vēstījumu, kas videofilmas, animācijas, foto stāsta vai jebkurā citā aizraujošā veidā stāsta par videi draudzīgu tūrismu. Cēsu jauniešu iesniegtais video tika atzīts par visatbilstošāko konkursa nolikumam, iegūstot godpilno pirmo vietu.

Kā balvu jaunieši saņem divu dienu ceļojumu uz Lietuvu, kur apmeklēs Eiropas izcilākos tūrisma galamērķus - Biržus, Zarasu reģionu, Rokišķus - un uzzinās vairāk par to, kas ir videi draudzīgs tūrisms. 

Video var apskatīties www.youtube.com, ierakstot nosaukumu „Ilgtspējīgs tūrisms” vai ejot uz saiti:

 

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4dp6K8ptgnw  

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu bērnu un jauniešu centrs

jaunatnes lietu speciālists

Iveta Jermolājeva

iveta.jermolajeva@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv