Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 30.jūnijs  


Foto akcija “Cēsnieks” – tā ir vienreizēja iespēja fotografēties pie Latvijas pazīstamākajiem fotogrāfiem

No 30.jūnija – 18.jūlijam SIA “Dizaina Manufaktūra” sadarbībā ar Cēsu Izstāžu namu rīkos foto akciju “Cēsnieks”. Tās ietvaros gan cēsniekiem, gan pilsētas svētku viesiem tiks piedāvāta iespēja fotografēties pie Latvijā pazīstamiem fotogrāfiem. Foto akcija veltīta pilsētas 800 gadu jubilejai, un tajā piedalīsies fotogrāfi Gunārs Binde, Pēteris Korsaks, Vilhelms Mihailovskis, Leonīds Tugaļevs, Varis Sants un Juris Kmins.

 

Foto akcijas mērķis ir portretēt cilvēkus pilsētas svētku laikā un izstādīt 10 fotogrāfijas no katra autora. Melnbalto fotogrāfiju izstāde “Cēsnieks” atklāšana paredzēta 13.jūlijā plkst.16.00 Cēsīs.

 

Kā atzīst projekta idejas autors un fotogrāfs Juris Kmins, atšķirībā no nupat izdotā fotomākslas albuma “Cēsis 800”, kurā iekļautajās fotogrāfijās nav redzami cilvēki, akcijas “Cēsnieks” galvenais uzstādījums ir cilvēks – personība un priekšmeti, kas apraksta viņa nodarbošanos: “Galvenais akcijas mērķis ir radīt liecību par šodienas cilvēku.” Tieši tādēļ fotogrāfi dosies uz vietām, kuras veido katra cēsnieka ikdienu – pilsētas ielas, tirgus laukums, kapu svētki, stacija, uzņēmumi u.c. atpazīstamas vietas.

 

Akcijas organizētāji sola, ka izstāde būs skatāma ne tikai Cēsīs, bet arī citviet Latvijā.

 

“Dizaina Manufaktūra” jau agrāk ir realizējusi ar fotogrāfiju saistītus projektus - fotoalbums “Cēsis 800” izdošana, melnbaltās fotogrāfijas cikls “70-80tie gadi” organizēšana Cēsu izstāžu namā, foto kursu vadīšana LMA un fotoizstāžu noformēšana Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Cēsīs un Valmierā.

 

Papildus informācijai:

Agate Zālīte

T.731 42 67

F.731 42 70

www.manufaktura.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv