Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.jūnijs  


Aicinājums Nevalstiskajām organizācijām piedalīties sociālo projektu konkursā

Aicinām Nevalstiskās organizācijas, kas apvieno sociāli mazaizsargātās iedzīvotāju grupas vai sniedz tām palīdzību Cēsu pilsētā, piedalīties projektu konkursā, kurā aktivitāšu līdzfinansējumam iespējams iegūt līdz 500 LVL.

 

Šajā projektu konkursa kārtā sagatavotie projekti jāiesniedz līdz 11.jūlijam (pulksten 12:00) un jāīsteno līdz 2008.gada 30.decembrim.

Konkursa mērķis ir iesaistīt nevalstisko sektoru Cēsu pilsētas iedzīvotājiem nepieciešamo sociālo pakalpojumu ieviešanā un sniegšanā, tādejādi veicinot sociālās labklājības līmeņa paaugstināšanos, kā arī veidot Cēsu pilsētā daudzveidīgāku sociālo pakalpojumu piedāvājumu.

 

Pieteikumus izvērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvs noteikts Nolikumā.

 

Konkursa nolikumu drukātā formā var saņemt „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūrā” (Bērzaines 18) 2.stāvā, 7.kabinetā. Atbildes uz projekta gatavošanas laikā radušiem jautājumiem, kas saistīti ar pieteikuma formas aizpildīšanu, Jums sniegs Aģentūras direktore Iveta Sietiņsone pa tālruni: 64127740 vai pieņemšanas laikos trešdienās no 15:00-18:00, 1.kabinetā. Ar nolikumu un pieteikuma veidlapu iespējams iepazīties arī Cēsu pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv sadaļas Projekti apakšsadaļā "Sociālie projekti".

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv