Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.jūnijs  


Darba kalendārs 30.jūnijs – 4.jūlijs

Pirmdiena 30.jūnijs

 • Attīstības komisija plkst. 10.00

Otrdiena, 1.jūlijs

 • Cēsu pašvaldības pārstāvji piedalīsies Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas sēdē, lai dalītos pieredzē par Bērnu un ģimenes lietu ministrijas un Cēsu pilsētas domes finansētā projekta „Roku rokā bērna atbalstam” īstenošanu Cēsu pašvaldībā, kā arī informētu deputātus par sociālā atbalsta sistēmas ģimenēm ar bērniem pilnveidošanu Cēsu pašvaldībā. Sēdē piedalīsies Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļās metodiķe un projekta  „Roku rokā bērna atbalstam” vadītāja Dzintra Kozaka un Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” Sociālo pakalpojumu nodaļas ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem vadītāja Ivita Puķīte.
 • no 1. līdz 10.jūlijam norasināsies konkurss „Cēsu gaisa dārzi”, kur aicināts ikviens iedzīvotājs un uzņēmums veidot Cēsis vēl skaistākas, romantiskākas un ziedošākas, ierīkojot gaisa dārzus savos balkonos, lodžijās, uz palodzēm, durvju ailēs vai statīvos un terasēs!

 

Trešdiena, 2.jūlijs 

 • Bāriņtiesas sēde
 • Līdz 2.jūlijam var pieteikties  Floristu konkursam „Cēsis 2008”. Šogad 19.jūlijā Cēsīs notiks sestais ikgadējais floristikas konkurss „Cēsis 2008”, kurā no visas Latvijas tiks pulcināti floristi, mākslinieki, ziedu kompozīciju veidotāji, lai veidotu ziedu gobelēnus par tēmu „Iededzies par Latviju”. 

 

Ceturtdiena, 3. jūlijs

 • Būvvaldes sēde Pl.13.00

Piektdiena, 4.jūlijs

 • Cēsis uzņems vairāk nekā 65 ārvalstu goda konsulus Latvijā
  no 35 valstīm
  , kas iepazīsies ar Cēsu pilsētas attīstību, tiksies ar vietējiem uzņēmējiem un apmeklēs Cēsu Viduslaiku pili. Goda konsulu vizīti Cēsīs ar mērķi izzināt Cēsis, tās iespējas un piedāvājumu, organizē LR Ārlietu ministrija. 4.jūlija rītā goda konsuli kopā ar pavadošajām personām dosies uz Valmieru, savukārt pēcpusdienu pavadīs Cēsīs, kur Pils dārzā ar konsuliem tiksies Cēsu pilsētas domes pārstāvji un Cēsu uzņēmēji.
  Plānots, ka Cēsīs viesosies vismaz 65 goda konsuli ar pavadošajām personām no: ASV, Austrālijas, Austrijas, Beļģijas, Brazīlijas, Francijas, Gruzijas, Horvātijas, Indijas, Indonēzijas, Itālijas, Izraēlas, Japānas, Jaunzēlandes, Jordānijas, Kanādas, Kipras, Kirgizstānas, Kolumbijas, Libānas, Lielbritānijas, Luksemburgas, Maķedonijas, Maltas, Marokas, Norvēģijas, Sīrijas, Somijas, Šrilankas, Šveices, Tunisijas, Turcijas, Ukrainas, Vācijas, Venecuēlas, Zviedrijas.

 • Kino vakars parkā: kf „Moljērs” plkst. 22.30 , ļoti romantiski gan individuālam apmeklējumam, gan ģimenēm darbosies kafejnīca.  

 • līdz 4.jūlijam var izvirzīt kandidātus balvai “Cēsnieks”. Balva ik gadu tiek pasniegta Cēsu pilsētas kultūras, zinātnes, vēstures vai sociālās sfēras darbiniekam/-cei, kurš savu darbu izdarījis izcili un no sirds, un kura veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu dzīvi pārskatāmā laika periodā. Priekšlikumus rakstveidā sūtīt uz adresi: AS Cēsu alus, balvas “Cēsnieks” komisijas koordinatoram, Aldaru laukumā 1, Cēsīs, LV 4100, vai uz e-pastu cesualus@cesualus.lv! Par balvas ieguvēju uzzināsim 19.jūlijā pilsētas svētku Uzziedi Cēsīs! ietvaros.

  

Informācija:

10. jūlijs, Domes sēdes plkst.14.00

18. jūlijā

19. jūlijā

23.07. Sabiedriskā apspriešana par Siltumapgādes koncepciju, Cēsu pilsētas domes zālē plkst.17.00

25.07. Tūrisma padome plkst.11.00

 

Sagatavoja Laura Zauere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv