Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 30.jūnijs  


Šodien Cēsu novada dome uzsāk darbu

1.jūlijā Cēsu novada domes deputāti izskatīs vairāk kā 50 ar pašvaldības darbību saistītus lēmumu projektus.

 

Domes sēdē, kas sāksies plkst.10.00, deputāti ievēlēs Cēsu novada domes priekšsēdētāju.

 

Savukārt domes ārkārtas sēdē plkst.13.00 jaunā dome lems par organizatoriskiem jautājumiem, lai Cēsu novada pašvaldība juridiski var uzsākt darbu. Deputāti pieņems lēmumu par Cēsu pilsētas un Vaives pagasta apvienošanu, apstiprinās pašvaldības amatu sarakstu, ievēlēs priekšsēdētāja vietnieku, komitejas un pastāvīgās komisijas, kā arī iecels izpilddirektoru. Jaunievēlētā dome apstiprinās Cēsu novada pašvaldības nolikumu un Cēsu novada pašvaldības budžetu. Tāpat arī deputāti lems par Cēsu novada pašvaldības un Vaives pagasta pārvaldes kā patstāvīgu budžeta iestāžu izveidošanu, noteiks domes priekšsēdētāja, vietnieka un izpilddirektora darba samaksu un apstiprinās darba samaksas noteikumus, kā arī izskatīs citus ar pašvaldības darbību saistītus jautājumus.

 

Jau ziņots, ka Cēsu novada domē pašvaldību vēlēšanās 2009.gada 6.jūnijā ievēlēti 10 deputāti no Tautas partijas – Gints Šķenders, Jānis Rozenbergs, Gunta Bērziņa, Voldemārs Vaivods, Juris Žagars, Artis Rasmanis, Inese Suija – Markova, Ojārs Bicāns, Aleksandrs Raubiško un Imants Timermanis; divi deputāti no „Jaunā laika” – Māris Cīrulis un Ēro Rass; Māris Niklass no Latvijas Zemnieku savienības; Mārtiņs Malcenieks no „Sabiedrība citai politikai” un Daumants Vasmanis no „Pilsoniskā savienība”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv