Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 30.jūnijs  


Noslēdzies projekts pašvaldības darbinieku kapacitātes uzlabošanai

30.jūnijā Valmierā noslēdzies projekts „Pašvaldību speciālistu kapacitātes paaugstināšana būvniecības projektu sagatavošanā un īstenošanā”. Tā ietvaros kopš 2010.gada decembra reizi nedēļā pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbiniekiem, kuri šobrīd strādā kā projektu vadītāji vai koordinatori Eiropas Savienības un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansētos projektos, bija iespēja apmeklēt apmācību seminārus par būvniecības projektu īstenošanu. Semināros aktīvi piedalījās arī kolēģi no Cēsu, Smiltenes un Valkas pašvaldībām.

 

Apmācību kurss kopumā ilga 192 stundas un ietvēra praktiskus seminārus par tādām tēmām kā būvniecības procesa sagatavošana un realizācija, būvniecības procesa dalībnieki, to funkcijas un pienākumi, kā arī būvniecības procesa kvalitātes nodrošināšana. Tāpat nodarbībās tika runāts par vides pieejamības nodrošināšanu, iepirkumu īstenošanu būvniecībā, kā arī būvniecības līgumu tiesisko regulējumu.

 

 

Projekts „Pašvaldību speciālistu kapacitātes paaugstināšana būvniecības projektu sagatavošanā un īstenošanā” tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība”. Tā mērķis ir uzlabot Valmieras pilsētas pašvaldības, tās iestāžu, partnerinstitūciju speciālistu darba kvalitāti Eiropas Savienības un citu ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto būvniecības projektu sagatavošanā un ieviešanā. Galvenais uzsvars paredzēts tieši uz kvalitatīvu projektu sagatavošanu un īstenošanu, tādējādi ievērojami samazinot projektu ieviešanas riskus, nodrošinot ierobežoto pašvaldību finanšu resursu efektīvu izmantošanu.Informāciju sagatavoja
:

Elīna Neimane

Valmieras pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob. tel.: 26861570Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv