Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 30.jūnijs  


9.jūlijā Arsenāla kino nakts Cēsīs

Rīgas Starptautiskais kino forums „Arsenāls” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” 9.jūlijā ielūdz cēsniekus un viesus izbaudīt kino nakts burvību pilsētvidē. Pasākuma programmā dienas norisēs ir iekļautas aktivitātes un piedāvājums arī jauniešiem un bērniem.

 

XXI Rīgas Starptautiskais kino forums “Arsenāls” šogad no 10.līdz 18. septembrim svinēs savu 25 gadu jubileju, tāpēc, ievadot šos jubilejas svētkus, Starptautiskais kino centrs sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” 2011. gada 9.jūlijā Cēsīs rīko pasākumu „Arsenāla kino nakts”, kuras ietvaros tiks izvēlēta Rīgas Starptautiskā kino foruma „Arsenāls” filma un viesos pie bērniem ar animācijas filmu programmu ciemos brauks suņuks Berimors. Jāpiezīmē, ka Berimors Cēsīs ciemojas otro reizi, jo pie Cēsu bērniem tas bija ieradies jau šī gada pavasarī, lai iedvesmotu bērnus animāciju filmu veidošanas darbnīcās.

 

Pasākuma akcenti tiks likti uz trim neparastām kinozālēm pilsētā. Nelielajā brīvdabas skatuvē, gandrīz pašā pilsētas centrā, Maija parka pergolā, tiks demonstrēta filma „Antena” (Argentīna, 2007). Savukārt cēsniekiem zināmā Vecā noliktava pie stacijas, kas kļuvusi par kultūras punktu un savdabīgu mājas kinozāli ar mājīgu un nepiespiestu atmosfēru sarunām un kino seansiem, pulcinās jauniešus uz Latvijas Kultūras akadēmijas studentu kinodarbu demonstrējumiem un tikšanos ar darbu autoriem. Cēsu Jaunā pils savās nesen izremontētājās telpās uzņems pašus mazākos skatītājus uz Nila Skapāna animācijas filmu programmu.

 

„Arsenāla kino nakts” mērķis ir sniegt iespēju baudīt labu un kvalitatīvu kino Cēsu novada un tuvāko pilsētu iedzīvotājiem, sniedzot tiem neparastāku kultūras piedāvājumu, kas nav ikdienišķa parādība viņu kultūras dzīvē.

 

Pasākumu atbalsta: laikraksts IR, Latvijas Neatkarīgā Televīzija un Rietumu banka.

 

Apvienoto biļeti uz visām filmām var iegādāties Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9).

Biļetes cena: Ls 1, - (pieaugušajiem); Ls 0,50 – ( skolēniem, studentiem, pensionāriem)

 

*9.jūlijs „Arsenāla” kino nakts Cēsīs programma:

 

Bērnu programma

15:00-16:00  Baltais kubs

Bērnu darbu izstāde, tikšanās ar Berimoru, Berimora un bērnu kopīgais velo-brauciens uz pili, fotografēšanās ar Berimoru pie Cēsu pils

*pasākums bez maksas

 

16:30-17:30 Cēsu pils III stāva zāle

Berimora kino dāvana bērniem - Nila Skapāna animācijas filmu programmas

 

 Jauniešu programma

18:00-20:00 Vecā noliktava pie stacijas

Latvijas Kultūras akadēmijas studentu kinodarbu demonstrējumi, tikšanās ar darbu autoriem

*pasākums bez maksas

 Kino seanss

22:00  Maija parka pergola

„Arsenāla” kino pārsteigums kinomīļiem filma „Antena”(Argentīna, 2007)

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv