Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.jūlijs  


Paraksta līgumu par Vidzemes Mūzikas un kultūras centra būvprojekta izstrādi

Cēsu pilsētas dome noslēgusi līgumu ar SIA „Arhitekta J.Pogas birojs” par būvprojekta izstrādi Vidzemes Mūzikas un kultūras centra izbūvei, renovējot ēku Raunas ielā 12, Cēsīs.

 

Līgums paredz, ka Projekta izstrāde tiek sadalīta divās daļās Pirmā daļa nosaka, ka ar Cēsu pilsētas domi tiek saskaņots skiču projekts un objekta būvniecības izmaksu tāme, savukārt otrā daļa paredz pašu būvprojekta izstrādi. Būvprojektu paredzēts izstrādāt līdz nākamā gada 29.jūnijam.

 

Līgums parakstīts, pamatojoties uz atklāta konkursa „Vidzemes Mūzikas un kultūras centra izbūve rekonstruējot ēku Raunas ielā 12, Cēsīs, būvprojekta izstrāde” (iepirkuma identifikācijas Nr. Cēsu pilsētas dome 2008/15), rezultātiem.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas dome š.g. 24. janvāra sēdē nolēma lūgt aizņēmumu no Valsts kases LVL 286 600.00 (divi simti astoņdesmit seši tūkstoši seši simti lati) apmērā Vidzemes Mūzikas un kultūras centra rekonstrukcijas būvprojekta izstrādei Raunas ielā 12, Cēsīs.

 

Vidzemes daudzfunkcionālais centrs nodrošinās profesionālās mākslas pieejamību un auditoriju attīstošas kultūrizglītības programmas Vidzemes reģionā. Tajā izvietos reģionālo akustisko koncertzāli 800 vietām, kas piemērota arī konferenču norisei; A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolu un mēģinājumu telpas Vidzemes kamerorķestrim un koriem; būs izveidota publiski pieejama mūzikas bibliotēka, kā arī semināru, izstāžu telpas un kafejnīca.

 

Ēkā izvietos arī Cēsu novada kultūras pārvaldi, kas plānos un koordinēs kultūras norises Cēsu novadā.

 

Rekonstrukcijas laikā, kā arī pēc remonta veikšanas, amatiermākslas kolektīviem mēģinājumiem būs iespējams izmantot Cēsu skolu zāles, kā arī A/S “Cata” telpas, vienojoties par telpu sadali un to izmantošanas grafiku.

 

Kopējās būvprojekta izstrādes izmaksas veido 532 803.04 LVL, daļu no finansējuma līdzfinansēja LR Kultūras ministrija, ieguldot 150 000 LVL, pārējās izmaksas segs no pašvaldības līdzekļiem.

 

Attēlā: Vidzemes Mūzikas un kultūras centra skice

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv