Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 30.augusts  


Cēsu basketbolisti gatavojas

  Gatavošanos jaunajai LBL sezonai uzsākusi Cēsu basketbola izlase. Šogad komandas kodolu veidos Cēsu basketbola audzēkņi, kā arī jaunie un sevi apliecināt gribošies sportisti no Valmieras un Limbažiem. Komandas uzdevums šajā sezonā būs saglabāt vietu LBL un dot iespēju jaunajiem talantiem krāt augsta līmeņa spēū pieredzi.

 Cēsnieki gatavojas demonstrēt ātru un agresīvu basketbolu un līdzjutēji sportistu sniegumu varēs novērtēt jau 6.septembrī, kad Sporta kompleksā pulksten 19.00 mūsējie tiksies pārbaudes spēlē ar Gulbenes komandu.

  Izlases pamata centrs būs 210 cm slaidais ģimnāzists Dāvis Rozītis, kurš šovasar kopā ar citu Eiropas valstu jaunajiem talantiem piedalījās NBA rīkotā treniņnometnē Serbijā. Treniņu režīms bija smags tomēr Dāvis ir apmierināts ar nometnē gūto pieredzi.

 

Cēsu basketbola izlases

vecākais treneris Vladimirs KiseļovsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv