Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 30.augusts  


Jauni sporta laukumi Cēsīs

Realizējot izstrādāto sporta būvju attīstības programmu Cēsīs, ir realizēti un izstrādāti vairāki nozīmīgi projekti. Šovasar ir tapuši divi sporta laukumi, pie Pastariņa skolas un 2.pamatskolas. Ir izstrādāts detalizēts stadiona rekonstrukcijas projekts pie pilsētas ģimnāzijas. Nākošajā gadā paredzēts izstrādāt sporta zāles būvniecības projektu pie Cēsu 2.vidusskolas.

 

Sakārtojot sporta būves un laukumus pie pilsētas skolām, aktualizējas jautājums par pilsētas centrālā stadiona rekonstrukcijas lietderību. Par šo tēmu ir bijušas vairākas diskusijas. Stadiona rekonstrukcijai nepieciešami ievērojami līdzekļi, bet vai ir lietderīgi tos tērēt, ja šī sporta būve nebūs noslogota? Situāciju vēl rūpīgi vērtēsim un gaidīsim arī cēsnieku ierosinājumus.

 

Informē

Jānis Rozenbergs

Cēsu pilsētas domes izpilddirektorsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv