Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 30.augusts  


Šogad Cēsu rajona izglītības iestādēs ieguldītie līdzekļi pārsniedz četrus miljonus latu

Cēsu rajonā pašvaldību pārziņā ir 66 izglītības iestādes. Praktiski visās Cēsu rajona izglītības iestādēs ir veikti ne vien daudz un dažādu pakāpju renovācijas, labiekārtošanas un remontdarbi, bet arī būtiski papildināta mācību materiālā bāze, licencētas jaunas programmas, modernizēti mācību kabineti, iegādāts inventārs un pat iegādāts autobuss skolēnu pārvadāšanai.  „Tik apjomīgus ieguldījumus izglītības iestāžu sakārtošanā un attīstībā kopumā rajona izglītības iestādes līdz šim nebija piedzīvojušas”, atzina Cēsu rajona padomes Izglītības pārvaldes vadītājs Tālis Jaunzemis un turpināja, „esmu patiesi gandarīts par pašvaldību vadītāju, valsts un sponsoru  sapratni, ieinteresētību un finansējuma atvēlēšanu skolu sekmīgai attīstībai”. Kopā pēc izglītības iestāžu saņemtajām ziņām tajās šogad ir ieguldīti gandrīz 4,5 miljoni latu.

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

epasts: jana.velvele@cesurajons.lv

www.cesurajons.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv