Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.augusts  


Cēsīs Dienas centra „Saules taka” bērni un jaunieši tiek sapucēti jaunā mācību gada sākumam

 

Gladiolas un asteres jau zied pilnā sparā un nes ziņu, ka 1.septembris vairs nav aiz kalniem. Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” bērnu un jauniešu dienas centra „Saules taka” apmeklētājiem augustā bija iespēja izbaudīt jaukus brīžus salonā „Sanda”.

 

No augusta vidus visiem dienas centra „Saules taka” bērniem un jauniešiem  bija iespēja apmeklēt frizētavu „Sanda”, kur bērni tika palutināti un sapucēti par godu jaunā mācību gada drīzam sākumam. Uz salonu ar lielu prieku devās gan meitenes, gan zēni. Friziera pakalpojumus kopā izmantoja 16 bērni un jaunieši.

 

Aģentūra izsaka pateicību salona „Sanda” īpašniecei Maijai Sinātei un frizierēm Mārītei Vārsbergai, Lāsmai Jarmacānei, Kristīnei Stukmanei un Sanitai Zariņai par rūpēm un gādīgo attieksmi pret dienas centra bērniem un iespēju bez maksas saņemt šādu pakalpojumu.

 

Informējam, ka Dienas centrā Aģentūras klienti – ģimenes ar bērniem var saņemt individuālas psiholoģiskās konsultācijas, sadarbībā ar HIV un atkarību profilakses kabinetu - individuālas konsultācijas, brīvā laika pavadīšanu (pasākumi, nometnes), iespēju lasīt informatīvus žurnālus un grāmatas, piedalīties praktiskās un radošās nodarbībās (zīmēšana, aplicēšana, veidošana, spēles u.c.), datora, interneta izmantošanas iespējas un skolā uzdoto mājas darbu pildīšanu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Iveta Jermolājeva
Cēsu novada p/a "Sociālais dienests"
Ģimenes atbalsta nodaļa
Sociālais pedagogs
Tālrunis: 64127884
iveta.jermolajeva@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv