Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 30.augusts  


3.septembrī Semjona Haņina un Selffish dzejas un mūzikas performance "Trauslās lietas"

Š.g. 3.septembrī Cēsīs, kafejnīcā „KafēRīga” ( Rīgas iela 27) plkst. 17:00 uzstāsies dzejnieks Semjons Haņins un mūziķis, komponists Selffish, kopīgā dzejas un mūzikas projektā „Trauslās lietas”.

 

Mākslinieku kopdarba aizsākums meklējams 2009.gadā. Sintezējot kolorītu dzejas materiālu un minimālās elektroniskās mūzikas ritmus, tika radīta pārsteidzoša performance. Haņina dzejas lasījumi Selffish radītās ambient stila mūzikas pavadījumā arī šoreiz sola aizvest klausītāju vēl nepieredzētu sajūtu labirintos.

 

Abi projekta dalībnieki ir unikāla parādība Latvijas kultūras kontekstā. Semjons Haņins pārstāv krievu dzejnieku apvienību „Orbīta”, kas jau izsenis ir bijusi zināma ar saviem ekspresīvajiem un emocionāli bagātajiem dzejas lasījumu priekšnesumiem. Tie vienmēr spilgti izcēlušies uz kopējā Latvijas literātu un dzejnieku fona. Šeit rokrokā iet teatralitāte ar kvalitatīvu dzejas materiālu, gan arī pārliecība par savas daiļrades spēju uzrunāt klausītāju.

 

Latvijas elektroniskās mūzikas mākslinieka Andreja Eigusa jeb Selffish dub-ambient stilā radīto mūziku raksturo elektroniski veidotu un dabā ierakstītu skaņu nevainojama simbioze. Katrs skaņdarbs ir kā unikāla pērle, kas spēj uzrunāt klausītāju un dalīties ar viņu emocionālā pieredzē, ļaujot iegrimt citā, smalkākā skaņas dimensijā. Projektā „Trauslās lietas” viņš meistarīgi ir spējis sajust Haņina dzejas nianses, tās ietērpjot skaņās.

 

Pasākums ir veltījums Cēsu pilsētai ikgadējās Dzejas dienās un, pateicoties „Cēsu Kultūras un Tūrisma centra” finansiālajam atbalstam, ieeja ir bezmaksas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Dace Resele

projekta koordinatore

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv