Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 30.augusts  


Jauniešu diena Cēsīs 2012

Jau desmit gadus pirmajā skolas dienā – Jauniešu dienā -  Cēsīs ir divi notikumi, kuri savstarpēji papildina viens otru. Paziņojam, ka šogad pirmo skolas dienu būs iespējams atzīmēt pirmdienā, 3.septembrī, „Jauniešu dienā 2012”.

 

„Jauniešu dienas” rīta daļa, kas paredzēta jaunāko klašu un pirmsskolas vecuma bērniem, norisināsies Maija parkā un Bērnu laukumā, kur starts bērnu stafetēm un spēlēm, kā arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra „Spārni” organizētais koncerts ar muzikāliem un deju priekšnesumiem plkst. 12:00. Šogad rīta daļas aktivitātes norisināsies „Burvju skolas” tēmā.

 

„Jauniešu dienas” vakara daļa ir kvalitatīvs atpūtas un mūzikas pasākums, kas paredzēts jauniešiem, un ļaus ikvienam satikt draugus, labi pavadīt laiku lieliskā atmosfērā ar lieliskiem cilvēkiem!  2012.gada „Jauniešu dienā” uzstāsies Latvijā labi zināmie ASTRO`N`OUT akustiskajā sastāvā, Franco Franco, Tonick, Lambs Become Lions, kā arī Double Blast Heroes. Pasākums norisināsies Cēsu viduslaiku pils dārzā (ieeja no vārtu puses) un sāksies 18:30, bet grupas savus priekšnesumus sāks 19:00. Pasākumu papildinās „Chill” telts ar videospēlēm un īsfilmām, kā arī tēja un maizes cepšana ugunskurā!

 

Tiekamies „Jauniešu dienā”! Video par jauniešu dienas norisēm

skatīt šeit http://www.youtube.com/watch?v=ccsV_IqA6H4

 

 Ieeja pasākumos bez ieejas maksas!

 

Pasākumu organizē Cēsu novada Jauniešu dome sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”,  Cēsu bērnu un jauniešu centru „ Spārni” , A/S „Cēsu alus”, Oranžo frizētavu, SIA „Rasmanis & Dankers”, veikalu „Fans”, SIA KOM-AUTO, „Vinetas un Allas kārumlādi”, Z/S „Kliģēni”, Vidzemes tūrisma asociāciju un Annu Kupči.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētāja

Terēze Elpere

tereze.elpere@gmail.com

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv