Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 30.augusts  


Noslēdzies projekts “Pusceļa māja”


Biedrības “Zvannieku mājas” komanda ir gandarīti un lepni par apakšprojektā “Pusceļa māja” (līguma identifikācijas Nr. 2010.CH04/mic-139) paveikto. Sena koka ēka ir padarīta dzīvošanai piemērota – izremontētas 3 dzīvojamās telpas un pie mājas izveidots pagalms ar skaistu zedeņu žogu un bruģētu taciņu.

 

Biedrības uzturētajā Zvannieku ģimenē dzīvo vairāki bērni un jaunieši ar dažādas pakāpes grūtībām iekļauties sabiedrībā un dzīvot patstāvīgi. Pusceļa mājiņa šiem bērniem un jauniešiem nodrošinās kvalitatīvu dzīves telpu, kur pilnveidot savu patstāvību, savas ikdienas iemaņas, pieaugt pašapziņā un spēju piedalīties sabiedriskās norisēs. Esam bezgala gandarīti par šo ieguvumu, kas ļaus Zvannieku ģimenes bērniem pieaugt un veidot savu dzīvi drošā tuvumā saviem uzticamajiem cilvēkiem, nemainot ierasto un iepazīto dzīves vidi.

 

Apakšprojekta finansējums nāk no Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas “NVO Fonds”.

 

Informāciju sagatavoja:

Linda BaļčūneAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv