Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.septembris  


Šodien Cēsis notiek valsts mēroga konference „Sociālais pedagogs kā resurss sociālajā darbā ar ģimenēm un bērniem pašvaldībā”

Cēsīs 2008.gada 30.septembrī norisināsies pirmā valsts mēroga konference par tēmu „Sociālais pedagogs kā resurss sociālajā darbā ar ģimenēm un bērniem pašvaldībā”, kurā aicināti piedalīties sociālie pedagogi, pašvaldību vadītāji, sociālie darbinieki, izglītības iestāžu direktori un pašvaldības izglītības nodaļu vadītāji un darbinieki.

 

Konferences mērķis ir aktualizēt sociālā pedagoga nozīmību kā resursu pašvaldības sociālajā darbā ar ģimenēm, kurās aug bērni, popularizēt veiksmīgo un atšķirīgo pieredzi, kā arī veicināt sadarbību starp institūcijām.

 

Konferenci, kas norisināsies Cēsu 2.pamatskolā, Gaujas ielā 45, jau plkst.10.00 atklās Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” direktore Iveta Sietiņsone un Cēsu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs.

 

Konferencē uzstāsies dažādi speciālisti, kas runās par dažādām ar sociālo jomu saistītām aktivitātēm, sadarbības iespējām, kā arī dalīsies savā pieredzē.

 

Tā, piemēram, Dr.paed., prof. Aina Vilciņa no Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskolas „Attīstība” klātesošos konferences dalībniekus iepazīstinās ar referātu par tēmu „Sociālā pedagoga darbības stratēģija pašvaldībā”, bet Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes docente Dr.soc.paed.,doc. Vita Roga klausītājus iepazīstinās ar lekciju par tēmu „Sociālpedagoģiskā prakse darbā ar ģimenēm ar bērniem”.

 

Konferencē savu pieredzi stāstīs arī Siguldas, Balvu un Rīgas speciālisti, tā, piemēram, par sociālpedagoģisko darbību izglītības iestādēs stāstīs Inese Štekele - Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta nodaļas vadītāja un Latvijas sociālo pedagogu asociācijas prezidente, savukārt par ģimenes atbalsta centra darbības modeli Siguldas novadā stāstīs Kristīne Freiberga - Siguldas sociālās palīdzības pārvaldes Ģimenes atbalsta centra vadītāja. Balvu pilsētas pašvaldības aģentūras „Sociālais serviss” Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāja Zanda Lielbārde konferences apmeklētājus iepazīstinās ar referātu par tēmu „Sociālā pedagoga plusi un mīnusi Balvu pašvaldība”.

 

Par sociālā pedagoga darbu skolā stāstīs Cēsu pilsētas vakara vidusskolas sociālā pedagoģe Laura Jonele. Ar sociālā pedagoga sadarbības iespējām ar policiju konferences dalībniekus iepazīstinās Janeks Bahs - Tukuma RPP Kārtības policijas biroja 2. nodaļas vecākais inspektors.

 

 

Konferences noslēgumā paredzēta arī paneļdiskusija ar dažādu speciālistu un ministrijas pārstāvju piedalīšanos.

 

Konferencē izvērtēs arī apkoptos rezultātus par pieredzi un viedokļiem citās Latvijas pašvaldībās - par sociālo pedagogu nepieciešamību, finansēšanas kārtību, izglītību un pakļautības veidu.

 

Konferences noslēgumā tās dalībnieki saņems apliecības.

 

Konferenci organizē Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” sadarbībā ar Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskolu „Attīstība” un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāti.

 

Par dalību konferencē līdz 2008.gada 29. septembrim lūdzam informēt pa tālruni 64127898 vai e-pastu Ivita.Pukite@dome.cesis.lv.

 

Vairāk informācijas par konferences norisi iespējams saņemt pie Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” Sociālo pakalpojumu nodaļas ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem vadītājas Ivitas Puķītes, tālr. 64127898, e-pasts: Ivita.Pukite@dome.cesis.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv