Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.septembris  


No 5. - 31.oktobrim Izstāžu namā Klausa Štobera ceļojošā fotogrāfiju izstāde „ Neparasts ceļojums pa Vidzemi”

No 5.līdz 31.oktobrim  Cēsu izstāžu namā (Pils laukums 3, Cēsis)  apskatāma Klausa Štobera (Lejasreina, Francija) fotogrāfiju izstāde „Neparasts ceļojums pa Vidzemi".

Izstāde ir noslēguma posms Vidzemes reģiona un Francijas Lejasreinas departamenta sadarbības līguma ietvaros realizētajam projektam, kas aizsākās ar Klausa Štobera rezidentūru Vidzemes reģionā 2008. gada novembrī. 

24 fotogrāfijās  ir dokumentēta ikdienas dzīve Vidzemē: ainavas, cilvēki, aizraujoši stāsti par vietu, kurā viņi dzīvo un strādā. Tie ir fiksēti mirkļi, kuru mērķis nav bijis atspoguļot Vidzemes sociālās vai ekonomiskās problēmas, bet gan atainot  fotogrāfa iespaidus, kas radušies viņa klejojumu laikā Vidzemē.

Izstāde 2009.gada septembrī tika izstādīta un atzinīgi novērtēta Strasbūrā, Lejasreinas departamenta padomes ēkā. Šogad tā turpinās savu ceļojumu uz Valmieru un Valku.  

Izstāde tapusi ar Vidzemes plānošanas reģiona, Lejasreinas departamenta padomes, Francijas kultūras centra Rīgā, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra atbalstu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Dace Resele

Vidzemes reģiona/Lejasreinas departamenta sadarbības koordinatore

Coordinatrice de la coopération Bas Rhin/Vidzeme

Mob.: 00371 28650553

Tel.: 00371 64116007

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv