Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 30.septembris  


Teicamā kvalitātē pabeigti būvdarbi 3.bērnudārzā


Piektdien 30.septembrī Cēsu novada pašvaldības komisija pieņēma būvdarbus, ko projekta „ Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu renovācija 2.kārta”  ietvaros 3.bērnudārzā veica Valmieras būvuzņēmums „ Bazalts” . Pieņemšanas  aktu parakstīja Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Roznebergs un SIA „ Bazalts”  valdes priekšsēdētājs Jānis Ozols.

Kā atzina pieņemšanas komisijas dalībnieks pilsētas arhitekts Jānis Zlaugotnis – „ Parasti pieņemot celtniecības  objektu nozares profesionāļi pamana nepilnības, paviršības. Šoreiz viss ir nostrādāts perfekti!”  Bērnudārza vadītāja Solveiga Lejiete atzina, ka sadarbība ar  celtniekiem bijusi ļoti laba, amatnieku atsaucība, attieksme pret darbu un darba kultūra pelna augstāko novērtējumu. Bērnudārza kolektīva un vecāku vārdā S. Lejiete sirsnīgi pateicās SIA „ Bazalts” vadībai un meistariem. Savukārt J. Ozols  ar smaidu atzīmēja to, ka viņa būvuzņēmumam jau ir tik ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar Cēsu novada pašvaldību, ka jāsāk domāt par uzņēmuma pārcelšanu uz Cēsīm.

 Projekta ietvaros abiem 3.bērnudārza korpusiem ir nomainīti jumti. Horizontālo vietā tagad ir mūsu klimatiskajiem apstākļiem atbilstošāki slīpie jumti ar skārda segumu. Tādējādi ēkas kļuvušas vizuāli pievilcīgākas, uzlabojusies to energoefektivitāte un krietni pagarināts ēku mūžs. Ir nomainīts jumts arī gaitenim, kas savieno abus bērnudārza korpusus. Izbūvēta  jumta lietus ūdens savākšanas un novadīšanas sistēma, bēniņos uzstādīta ugunsdrošības signalizācija un zibens novedēji.

  Ārpus telpām pilnībā atjaunotas sešas nojumes, kurām veikta iekšējā apdare, uzstādīti triecienizturīgi stikli, kastes rotaļlietu glabāšanai, ieklāts bruģis pie nojumēm. Vēl ir pabeigta nožogojuma izbūve gar Noras, Niniera un Oktobra ielām 286 metru garumā, kā arī uzstādītas mūsdienīgas iekārtas bērnudārza virtuvē. Papildus veikt arī drenāžas sistēmas atjaunošanu.

   Projektā „ Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu renovācija 2.kārta” paredzētie darbi tika veikti trešajā, ceturtajā un specializētajā pilsētas bērnudārzā.  Visās trijās pirmsskolas izglītības iestādēs  darbus  veica  SIA  „Bazalts”. Kopējās projekta „Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu renovācija 2. kārta” izmaksas ir 337 643,00 LVL. 85% jeb 244 738 LVL līdzfinansē ERAF, 2,25% jeb   6477 LVL ir valsts budžeta dotācija, 36 712 LVL ir Cēsu novada pašvaldības līdzfinansējums .

Attēlā: Cēsu 3.bērnudārza vadītāja Solveiga Lejiete, vadītājas vietniece Spodra Smerodkina, SIA „ Bazalts” valdes priekšsēdētājs Jānis Ozols un renovācijas projekta autors Aivars Šmits ir gandarīti par paveikto.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 

 

  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv