Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 30.oktobris  


Iegūtas zināšanas Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda projektu izstrādē un vadībā

Pateicoties Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Sabiedrības integrācijas fonda atbalstam laika posmā no 2006.gada 1.augusta līdz 2006.gada 31.oktobrim Cēsu pilsētas dome īstenoja projektu „Cēsu rajona pašvaldību darbinieku, politiķu un nevalstiskajā sektorā strādājošo kapacitātes stiprināšana Eiropas Sociālā fonda pasākumu ieviešanai” (līguma Nr. VPD/ESF/NVA/05/GS/5.3.1./0001/0014/11).

 

Projekta ietvaros oktobra mēnesī Cēsu pašvaldību, sadarbības pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kopā 40 mācīties gribētāji paplašināja savas zināšanas par „Eiropas Sociālā fonda projektu izstrāde un vadība”.

Apmācību semināru laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar attīstības projektu izstrādes un ieviešanas pamatprincipiem – kā organizēt komandas darbu idejas ģenerēšanai un vēlāk īstenošanai, nepieciešamības gadījumā, piesaistot ārējo finansējumu, kādi ir būtiskākie aspekti un kļūdas projektu izstrādes un vadības procesā, uzsvaru liekot uz Eiropas Sociālā fonda projektiem. Apmācību ietvaros tika izstrādāti seši projektu uzmetumi, kas ir praktiski pielietojami – iesniedzami Eiropas Sociālā fonda līdzekļu apgūšanai vai izmantojami kā „labais piemērs” jaunu projektu sagatavošanā.

Īstenojot projektu ir sasniegts izvirzītais mērķis - sniegts atbalsts Cēsu rajona pašvaldību darbiniekiem, politiķiem un nevalstiskajā sektorā strādājošiem kapacitātes stiprināšanai Eiropas Sociālā fonda projektu sagatavošanā.

Projekta „Cēsu rajona pašvaldību darbinieku, politiķu un nevalstiskajā sektorā strādājošo kapacitātes stiprināšana Eiropas Sociālā fonda pasākumu ieviešanai” kopējās izmaksas sastāda 7017.58 LVL, kas 75% apmēra tiek finansētas no Eiropas Sociālā fonda un 25% apmērā no valsts budžeta.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv