Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.oktobris  


Cēsis top tīrākas ik mēnesi

Jau septembrī Cēsīs notika lielā talka, kurā oficiāli iesaistījās ap 1000 cēsnieku, un jau oktobrī Cēsīs notika kārtējā trīšanas akcija – nokritušo koku lapu un nopļautās zāles aizvešana bez maksas.

 

Jau ziņojām, ka akciju uzsāka 16.oktobrī, un nedēļas laikā iedzīvotāji varēja informēt Cēsu pilsētas domi par savākto lapu un zāles atrašanās vietām. Savukārt pēc 23.oktobra sākās šo lapu un zāles aizvešana bez maksas.

 

Cēsu pilsētas domes komunālā nodaļa informē, ka šogad pieteikumu skaits ir bijis vismaz trīs reizes lielāks nekā pērn. Ja 2007.gada nogalē bija saņemt 30 pieteikumi, tad šogad tie ir vairāk kā 100. Komunālās nodaļas speciālisti atzinīgi vērtē iedzīvotāju aktivitāti un ir aprēķinājuši, ka kopā izvešanai pieteikti vairāk kā 100 m3 nopļautās zāles un nokritušās lapas.

 

Šāda akcija Cēsīs tiek rīkota ik gadu, un zaļo atkritumu aizvešanai Cēsu pilsētas dome ik gadu paredz noteiktu finansējumu.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv