Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 30.novembris  


Baltijas Pilsētu savienības delegācija Cēsīs rīko Kultūras komisijas valdes sēdi

30. novembrī Cēsīs notika Baltijas Pilsētu savienības Kultūras komisijas valdes sēde.

 

Baltijas pilsētu savienības (BPS) pārstāvji Cēsīs ierodās  29. novembrī un Latvijā uzturējās līdz 1. decembrim.

 

Delegācija sastāvēja no astoņiem augsti kvalificētiem kultūras jomas speciālistiem savā valstī un pārstāvēja septiņas Baltijas jūras valstis – Somiju, Latviju, Dāniju, Zviedriju, Krieviju, Lietuvu un Norvēģiju. 

 

BPS Kultūras komisija tikās, lai pārrunātu savienībai interesējošus jautājumus par kultūras, vēstures un tūrisma dzīves attīstību mazas pilsētas ietvaros. Viesi tikās arī ar Cēsu kultūras centra, Vidzemes vēstures tūrisma centra pārstāvjiem un devās ekskursijā pa naksnīgajām Cēsīm lukturu gaismā.

 

 

Cēsu pilsēta Baltijas Pilsētu savienībā darbojas kopš 1997. gada un ir aktīvi iesaistījusies Kultūras, Tūrisma, Vides un Pilsētplānošanas komisijās.

 

PBS apvieno vairāk kā 100 pilsētas ap Baltijas jūru ar mērķi veidot sadarbību, iegūt pieredzi un realizēt projektus pilsētām ar kopīgām interesēm.

 

Cēsis par Kultūras komisijas valdes sēdes tikšanās vietu tika apstiprinātas pēc 2006. gadā iegūtās balvas par gada pasākumu kultūrā – rīkojot Cēsu 800 gades svinības. Tā pamatā Cēsu pilsēta izteica priekšlikumu - kādu no BPS Kultūras komitejas sēdēm rīkot Cēsu pilsētā.

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS ATTĪSTĀS

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv