Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 30.novembris  


Kaspara Podnieka personālizstāde Cēsu Kultūras centrā

30.novembrī plkst.19:00 Cēsu Kultūras centrā tika atklāta Kaspara Podnieka personālizstāde (skatāma līdz 15. janvārim).

Kaspars Podnieks (1980, Drusti) ir viens no aktīvākajiem jaunās paaudzes latviešu māksliniekiem, kura radošo izteiksmes līdzekļu arsenāls ievērojami pārspēj daudzu pieredzes bagātāku mākslinieku radošo potenciālu. Mākslinieks jau ir apliecinājis sevi daudzos pasaules mākslas projektos, turklāt, strādājot visdažādākajos mākslas veidos: tēlniecībā, foto, vides mākslā un instalācijā, gūstot panākumus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Arī tematiski mākslinieka redzeslokā esošo lietu un parādību kopums ir ļoti plašs - lielākā interese tiek veltīta laukiem, dabai, cilvēka dzīves telpas un dzīvnieku pasaules mijiedarbībai. 

Izstādē apkopoti Kaspara darbi, kas līdz šim bijuši izstādīti dažādās starptautiskās izstādēs, kā arī jaunie – dažādās tehnikās veidotie pēdējo gadu darbi. Četru vēju dārzā, pie Cēsu Kultūras centra ir aplūkojama Kaspara lielformāta glezna “Drustu pastorāle”, kas šovasar tapusi “Bite Open Art” projekta laikā, gleznojot govi Rīgas parkā pie Nacionālās Operas ēkas garāmgājēju acu priekšā. Šis darbs ar nosacīta naivisma un vecmeistaru cienīgu glezniecisko paņēmienu, neordināru un plaši atpazīstamu Latvijas simbolu salikumu šokē un suģestē jebkuru skatītāju.

Papildu informācija:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras centrs

Tel.4122431

ilona@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv