Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.novembris  


„Wenden” ansamblis piedalīsies VIII Starptautiskajā mūzikas TV – festivālā „AMBERSTAR”

„Wenden” ansamblis piedalīsies VIII Starptautiskajā mūzikas TV – festivālā „Amberstar”, kas norisināsies no 30. novembra līdz 2. decembrim uz prāmja „Silja Festival” veicot braucienu Rīga – Stokholma.

 

„Wenden” ansamblis 12 dalībnieku sastāvā un kolektīva vadītāja Marika Slotina – Brante festivālā piedalīsies ar dziesmu „Nu ir laiks ceļu braukt” (Valta Pūces apdare). Ansambļa dalībnieki ir Cēsu Kultūras centra kora „Wenden” izlase.

 

Konkursā tiek aicināti solisti – vokālisti un vokālu grupas ar profesionālu skatuves priekšnesuma pieredzi. Konkurss notiek 4 kārtās, katras kārtas dalībnieki tiek izvirzīti tālāk. Konkursa nominācijas: original song (dziesma, kas uzrakstīta speciāli konkursam vai ir pašuzrakstīta), pop/rock (pasaules hīts), klasika,estrāde (ir āriju izpildījums no mūzikliem un rok – operām, vai klasiskais darbs mūsdienīgā apstrādē).

 

Kā pastāstīja „Wenden” diriģente Marika Slotina – Brante, piedāvājums piedalīties šādā pasākumā nācis negaidīti, jo ansamblis nav startējis pirmajā pusfinālā, kas norisinājies no 25. – 28. augustam. Bet tā kā „Wenden” dalībnieki ir aktīvi un atsaucīgi, tad nolemts pieņemt uzaicinājumu!

 

Konkursa fināls 2009. gada 24. – 27. augustā, Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv