Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 30.novembris  


Aicinām pieteikties pārtikas pakām

 

Ģimenes centrs „Mūsu nākotne” sadarbībā ar ziedot.lv ņēmusi dalību programmā „Paēdušai Latvijai”, lai cēsniekiem dalītu pārtikas pakas.

 

Programmas mērķis sniegt atbalstu ar ikdienas pārtikas nodrošinājumu ģimenēm, kuras skārusi ekonomiskā krīze un tās radītās sekas.

 

Pārtikas pakas varēs saņemt ģimenes, kurām pašvaldība nav piešķīrusi un formālu iemeslu dēļ nevar piešķirt trūcīgas ģimenes statusu.

Prioritāri pārtikas pakas varēs saņemt ģimenes ar bērniem, kurās kāds no strādājošajiem kopš 2008.gada jūnija ir kļuvis par bezdarbnieku. Papildus formālie nosacījumi pakas saņemšanai, ģimenes ienākumi ir zemāki par iztikas minimumu (2009. gada rudenī - Ls165 uz 1 cilvēku).

 

Pieteikties programmas „Paēdušai Latvijai” pārtikas pakām var aizpildot iesniegumu ziedot.lv mājas lapā,  ģimenes centrā „Mūsu nākotne” Palasta ielā 20-6, Cēsīs.

 

Plānots, ka katrā pārtikas pakā būs – 1 kg putraimi vai 1 kg grūbas, 1 kg rīsi vai 1 kg griķi, 1,5 kg auzu pārslas, 1kg pelēkie zirņi, 0,5 kg makaroni, 2 kg milti, 1 l eļļa, 1 kārba gaļas vai 1 kārba zivju konservi, 1 kg cukurs, 0,4 kg sausais piens, 120 g sausais buljons un 30 g tēja.

Pārtikas pakas dalīs ģimenes centra „Mūsu nākotne”  telpās Palasta ielā 20-6, Cēsīs, ik pirmdienu, otrdienu, ceturtdienu un piektdienu no plkst. 10.00 līdz 12.00. Papildus informācija pa tel. 29800956

 

Ģimenes centrs „Mūsu nākotne”, darbojas kopš 2007. gada maija. Tās mērķis ir palīdzēt maznodrošinātiem cilvēkiem un ģimenēm. Organizācijas galvenais uzdevums ir veicināt dažādo sociālo slāņu integrāciju un kristīgo vērtību nostiprināšana sabiedrībā. Ģimenes centrā „Mūsu nākotne” var  griezties maznodrošinātie iedzīvotāji, kam nepieciešams apģērbs, siltas pusdienas, mājas vizītes apmeklējums vai bērnu pieskatīšana

 

 

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone

„Sociālo pakalpojumu un sociālās

palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja –attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv