Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.novembris  


„Cēsīs var!”: Nikita Kellermans vadīs lekciju par prezentāciju veidošanu investīciju projektiem topošajiem uzņēmējiem Cēsīs

 

 

 

Šī gada 2. decembrī Cēsīs biznesa inkubatora „Magnus” un Cēsu novada domes organizētā biznesa ideju konkursa „Cēsīs var!” dalībnieku izglītošanas ietvaros ar interaktīvu lekciju par prezentāciju veidošanu investīciju projektiem uzstāsies viens no vadošajiem Latvijas pārdošanas ekspertiem Nikita Kellermans.

„Biznesa ideju konkurss „Cēsīs var!” tuvojas savai finiša taisnei. Pirms labāko ideju autori ķeras klāt savu prezentāciju veidošanai, ciemos esam uzaicinājuši mārketinga konsultāciju uzņēmuma „Republic Performance” vadošo pārdošanas ekspertu Nikitu Kellermanu, lai palīdzētu konkursa dalībniekiem sagatavot savu biznesa ideju prezentācijas augstākajā līmenī ar mērķi radīt patiesu interesi no potenciālo investoru puses,” skaidro biznesa ideju konkursa „Cēsīs var!” pārstāve Madara Boša.

Lektora Nikitas Kellermana lekcija notiks interaktīvā veidā un tiks balstīta uz pārdošanas eksperta līdzšinējās, izpārdotās lekcijas „Prezentācijas un piedāvājumi – pārdošanas alfa un omega” saturu ar mērķi sagatavot topošos uzņēmējus savu projektu prezentēšanai potenciālajiem investoriem.

„Esmu iepriecināts par uzaicinājumu palīdzēt jaunajiem uzņēmējiem veiksmīgi sagatavot savas idejas tālākai attīstīšanai. Vēl jo vairāk esmu iepriecināts, ka šāda veida konkursi notiek ne tikai galvaspilsētā un nacionālā mērogā, bet par to, ka arī vietējās pašvaldības apzinās šādu biznesa ideju nepieciešamību un atbalsta lokāla mēroga aktivitātes uzņēmējdarbības veicināšanai,” atzīst pārdošanas eksperts Nikita Kellermans, kurš šogad ir darbojies arī nacionālā biznesa ideju konkursa „Ideju kauss 2010” žūrijā.

Pēc lekcijas ikvienam lekcijas apmeklētājam būs iespēja pieteikt konsultāciju, lai iegūtu papildu atbalstu idejas attīstīšanai no lektora Nikitas Kellermana pārstāvētās mārketinga konsultāciju kompānijas „Republic Performance”.

Lekcija norisināsies šī gada 2.decembrī plkst. 14:00 biznesa inkubatora „Magnus” semināru zālē, Cēsīs, Pļavas ielā 5, otrajā stāvā.

„Cēsīs var!” - biznesa ideju konkurss, ko rīko biznesa inkubators „Magnus” sadarbībā ar Cēsu novada domi. Konkursa mērķis ir veicināt jauno uzņēmumu rašanos un veicināt Cēsu pilsētas un apkārtnē esošo iedzīvotāju iestāšanos komercdarbībā. Konkurss palīdzēs tikt skaidrībā par savas biznesa idejas perspektīvām, iegūt biznesa sākšanai nepieciešamās prasmes, finansējumu, jaunus kontaktus un pieredzi. Vairāk informācijas: www.cesis-var.lv.

 

Nikita Kellermans - Latvijā dzimis pārdošanas eksperts un kompānijas „Republic Performance” vadītājs. Specializējas „business-to-business" pārdošanas pakalpojumu sniegšanā un lietišķo pārrunu vadīšanā. Kellermana veidotus un vadītus seminārus par pārdošanas jautājumiem kopš 2009. gada apmeklējuši vairāk nekā 1500 Latvijas un ārzemju kompāniju pārstāvji. Vairāk informācijas www.nikita.lv.

 

„Republic Performance” - Latvijas kompānija, kas kopš 2008.gada nodarbojas ar mārketinga un pārdošanas stratēģiju izstrādi. Sniedz tādus pakalpojumus kā mērķauditorijas analizēšana, konkurētspējīgās priekšrocības noteikšana, pārrunu veikšana, prezentāciju izstrāde un vadīšana, distribūcijas kanālu noteikšana u.c. Klientu vidū tādi uzņēmumi kā Maximus Capital Markets, RBSSkals, Baltkom, Double Coffee, Dominante Park, Randoms, Aroma Art, Sirowa Rīga, Digital Mind u.c. Vairāk informācijas www.republic-performance.com.

 

Papildu informācija:

Mikus Opelts

Republic Performance

Mob. tālr.: +371 26106903

E-pasts: mikus@republic-performance.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv