Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.novembris  


Attīstīti lokālie datortīkli novada izglītības iestādēs

2010.gada 30.novembrī

 Cēsu novada pašvaldība 2010.gada 17.februārī parakstīja līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējumu projekta ”Izglītības iestāžu informatizācija” īstenošanai.


Projekta ietvaros septiņas Cēsu novada skolas tiks apgādātas ar 94 stacionārajiem un 15  portatīvajiem datoriem, tiks iegādāti 6 multimediju tehnikas komplekti - interaktīvās tāfeles un projektori, kā arī iekārtoti lokālie datortīkli 5 no projektā iekļautajām skolām. Jau oktobra sākumā Cēsu pilsētas pamatskolā, Cēsu 1.pamatskolā, Draudzīgā aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijā, Vaives pagasta Līvu pamatskolā un Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā tika attīstīti lokālie datortīkli, lai iegādājot jauno datortehniku, skolas būtu gatavas, aktīvi izmantot iegādāto datortehniku.

 Projekta kopējās izmaksas ir 95619,97 LVL, no kuriem Eiropas reģionālās attīstības fonds sedz 85%, bet valsts budžets sedz 15%. Cēsu novada budžeta līdzfinansējums nav nepieciešams.

 

Informāciju sagatavoja:

Projekta vadītāja

Laine Madelāne

Tālr.64124702Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv