Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 30.novembris  


Noslēgušās Cēsu pilsētas ielu rekonstrukcijas

Jau iepriekš informējām, ka 2012.gada 1.novembrī noslēdzās projekta „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija, 2.kārta” īstenošana, kā rezultātā ir rekonstruēts Zaķu ielas pārvads, Akmens, Saules un Festivāla ielas.

Šobrīd ir noslēgusies arī projekta „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija” īstenošana, kura ietvaros ir rekonstruētas Valmieras, Cīrulīšu, Gaujas, Jāņa Poruka, Vaives un Līgatnes ielas.

Maģistrālo ielu rekonstrukcijas darbus Cēsu novada pašvaldība uzsāka jau 2009.gada rudenī. 2010.gadā tika veikti Cīrulīšu un Valmieras ielas rekonstrukcijas darbi un uzsākti Gaujas ielas posmā no Palasta ielas līdz Lauku ielai rekonstrukcijas darbi. 2011.gadā tika pabeigti pilnībā Gaujas ielas rekonstrukcijas darbi posmā no Palasta ielai līdz Pētera ielai, kā arī rekonstruēta Jāņa Poruka iela. Diemžēl Vaives un Līgatnes ielu rekonstrukcija noritēja trīs gadu garumā ar pārtraukumiem, jo 2011.gada pavasarī pašvaldība lauza līgumus par maģistrālo ielu rekonstrukcijas darbu veicējiem, kas neuzsāka būvdarbus radušos sadārdzinājumu dēļ. Pašvaldība vairākkārt izsludināja iepirkuma procedūras, taču līdz līgumiem netika, jo nosolītās cenas bija tik augstas, ka nedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, nedz Valsts reģionālās attīstības aģentūra neakceptēja šādu līgumu slēgšanu. Tāpēc Cēsu pašvaldība 2011.gada atkārtoti sludināja atklātu konkursu par maģistrālo ielu rekonstrukciju, kā rezultātā šī gada marta beigās tika pieņemts lēmums atzīt par iepirkuma uzvarētāju SIA „Latvijas Ceļu būve” un tika noslēgti rekonstrukcijas līgumi. Pēc saspringta būvnieku darba grafika arī Vaives un Līgatnes ielu rekonstrukcija ir veiksmīgi noslēgusies.

Maģistrālo ielu rekonstrukcija notiek Eiropas Savienības (ERAF) projekta apakšprogrammas „Nacionālā un reģionālā nozīme attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai” ietvaros, īstenojot projektu „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija” (vienošanās Nr. 3DP/3.6.1.1.0/09/IPIA/VRAA/001/029). Rekonstrukcijas kopējās izmaksas sastādīja 3 056 818.09 LVL lielu budžetu, no tām projekta izmaksas ir 2 919 704 LVL, t.sk. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums 2 481 748.00 LVL un valsts budžeta dotācija 131 387.00 LVL.

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Projektu grāmatvede-ekonomiste

Sandra CapareAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv