Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris   Vārda dienu svin: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 30.decembris  


Ziemassvētkos iepriecināti 270 Cēsu bērni

Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” 19.decembrī organizēja Ziemassvētku pasākumu bērniem no ģimenēm, kurās aug četri un vairāk nepilngadīgi bērni, bērns ar invaliditāti, kā arī ārpusģimenes aprūpē un Aģentūras redzeslokā esošiem bērniem.

Pateicoties Cēsu novada Jauniešu domei bērniem bija sarūpēts atraktīvs uzvedums ar dziesmiņām un rotaļām, kopā tika iepriecināti 270 bērni. Bērniem pašiem bija iespēja pagatavot dāvaniņas  saviem vismīļākajiem un tuvākajiem cilvēkiem.   

 

Aģentūra pateicas  Cēsu novada Jauniešu domes jauniešiem, AS "Cēsu alus" un Cēsu 2. pamatskolai par atbalstu un ieguldījumu pasākuma organizēšanā.   


Tāpat vēlamies atgādināt, ka visi, kuri saņēma ielūgumus uz minēto pasākumu, bet nevarēja ierasties, dāvaniņas var saņemt līdz 30.janvārim Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, Cēsu novadā, 4. kabinetā. Sīkāka informācija pa tālruni 64127746.

Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!

 

 

Ivita Puķīte
Cēsu pašvaldības aģentūras
"Sociālo pakalpojumu sociālās palīdzības aģentūra"
Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāja -
sociālais darbinieks darbā ar ģimeni un bērniem
Tālrunis: 64127898, 29432459
ivita.pukite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv