Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 31.janvāris  


Apstiprināts jaunais ZAAO tarifs

  Janvāra pēdēja domes sēdē Cēsu novada domes deputāti atkārtoti izskatīja jautājumu par Ziemeļvidzemes Atkritumu Apsaimniekošanas organizācijas ( ZAAO) jaunā tarifa apstiprināšanu. Iepriekš deputāti tarifa paaugstinājumu noraidīja, taču šoreiz respektējot ZAAO dalībnieku kopsapulces lēmumu, kurā akcentēts tas, ka Ziemeļvidzemes pašvaldības veido vienotu atkritumu apsaimniekošanas un tarifu politiku, kā arī ņemot vērā Cēsu  novada iedzīvotāju viedokli, kas atzinīgi vērtē ZAAO pakalpojumu kvalitāti un vēlas, lai šī organizācija turpinātu darbu novadā, atcēla iepriekšējo domes lēmumu un atbalstīja sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifa paaugstināšanu Cēsu novadā.

 

Lēmums nosaka, ka turpmāk ZAAO sniegto pakalpojumu maksa Cēsu iedzīvotājiem un uzņēmumiem būs 8,20 LVL par kubikmetru (bez PVN) līdzšinējo 6,71 LVL par kubikmetru (bez PVN) vietā. Tarifs stāsies spēkā ar 2012.gada 1.martu.

 Kā informē ZAAO attīstības daļas vadītājas vietniece Laura Jegorova - no 30.janvāra līdz 4.februārim Cēsu novada klientiem tiks izsūtīti aprēķini ar jauno pakalpojuma maksu 2012.gadam. Arī personām, kas saņem ikmēneša rēķinus no ZAAO, janvāra rēķinā tiks iekļauta informācija par izmaiņām sadzīves atkritumu savākšanas un apsaimniekošanas maksā.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv