Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 31.janvāris  


1.martā koncerts "Riču kāzas"

 CATA Kultūras namā 1. martā plkst.19.00 ar jaunu koncertprogrammu “Riču Kāzas” viesojas Riču ģimene.

 

Jau pavisam drīz Latvijas koncertturnejā, kam dots nosaukums „Riču kāzas”, dosies „Dziedošo ģimeņu” šovā iepazītā un iemīļotā Riču ģimene.


Paši mūziķi ir pārliecināti, ka jaunās programmas nosaukums ir ļoti pateicīgs apspēlēšanai, īpaši tādēļ, ka romi daudziem asociējas galvenokārt ar kaislību, kvēlu mīlestību un – nenoliegsim – arīdzan kāzu muzikantiem. Tiesa, vai kāds no Ričiem beigu beigās apprecēsies, lai paliek noslēpums... Iespējams, tas atklāsies koncerta gaitā.


Starp citu, interesants šķiet fakts, ka jaunā koncertprogramma zināmā mērā ir atgriešanās pie saknēm, jo mūziķi uz skatuves darīs to, ar ko sāka nodarboties pirms divpadsmit gadiem, kad bija vēl pavisam mazi un tikai sāka iepazīt muzikālo pasauli. Jāpiebilst, ka programmā skanošās dziesmas būs pavisam jaunas, turklāt spēlēšana notiks „dzīvajā”, bez fonogrammām, tādējādi ļaujot izpildītājiem demonstrēt savas instrumentālās prasmes.


Pavisam noteikti jaunajā programmā būs dzirdama saldā pārīša Rinaldo un Annas singls „Lāsītes”, kas jau sācis savu ceļu pie klausītājiem, veiksmīgi startējot „Muzikālās bankas” topā. Koncertos neizpaliks arī dejas, turklāt būs redzamas ne tikai Annas Dribas iestudētās flamenco dejas, bet arī puiši beidzot aktīvi kustēsies uz skatuves un dejos!


Programmas vadīšanu uzņēmies jautrais un atraktīvais mūziķis Kaspars Pudniks, jo – galu galā – kurš gan labāk pratīs izstāstīt par Riču kāzu dziļāko jēgu un vēsturi, turklāt viņš arī uzsācis komiķa solokarjeru, tādējādi dažas no viņa programmas „naglām” būs iespēja nobaudīt koncerta apmeklētājiem. Galu galā – ja jau kāzas, tad bez tamadas neiztikt!


Visbeidzot: ko par jauno programmu saka paši mūziķi?
„Kas un kā tad īsti notiek čigānu kāzās, joprojām daudziem ir liels noslēpums, lai gan dzīvojam līdzās. Tādēļ šajā koncertprogrammā „Riču kāzas” mēs sniegsim iespēju to uzzināt. Kādas ir kāzu tradīcijas, kāzu dziesmas un kāzu dejas arī puišu izpildījumā. Šis būs akustisks koncerts vienā daļā . Koncerta skanēs autentiska romu kultūras mūzika. Bieži viesi latviešu kāzās ir čigāni, jo tiek uzskatīts, ka viņi ar savu mūziku un dejām nes laimi, bagātību un prieku. Bet interesanti, kas šo uzdevumu pilda čigānu kāzās?...”


Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un koncertu norises vietās.

Biļetes cena: 5,4,3 Ls

 

Informācija par pasākumiem CATA Kultūras namā atrodama www.cata.lv

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv