Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 31.janvāris  


24.februārī Indras Reinholdes kamerbalets piedāvā Kamerbaleta viencēlienu vakaru

24. februārī plkst.19:30 CATA Kultūras namā modernā baleta teātris! Indras Reinholdes kamerbalets piedāvā Kamerbaleta viencēlienu vakaru.

 

Tagad arī Latvijā – modernā baleta teātris!

Vienīgais modernā baleta teātris Latvijā – Indras Reinholdes kamerbalets aicina skatītājus uz baleta viencēlienu vakaru Diptihs.

 

Piedalās – Latvijas Nacionālās operas baleta mākslinieki Baiba Beitika un Antons Freimanis.
Spilgtā un savdabīgā horeogrāfija, kā arī emocionāli piesātinātā jauno dejotāju skatuves valoda aicinās skatītāju ļauties līdzpārdzīvojumam un izbaudīt dejas mākslas maģiju.

 

Programmā: modernā baleta viencēlieni Indras Reinholdes horeogrāfijā:

Tabula rasa
L.van Bēthovena, A.Pērta, K.de Sermizī, A.Vivaldi mūzika.
Stāsts par harmonisku attiecību neiespējamību, par ilūziju, ka būšana divatā glābs no vientulības. Izrādē mijas divas savstarpēji kontrastējošas tēmas – cilvēka dzīves drāma ar viņa centieniem, cīņu, nepiepildītām cerībām un savstarpējo attiecību samezglojumiem, un iedomāta, ideāla sapņu pasaule, kur valda harmonija, miers un prieks par pasaules skaistumu.

 

Klaunu dienasgrāmatas
Groteska kolāža
A.Šnitkes mūzika.


Izrāde veidota izteikti teatrālā tēlainībā, kur groteski sakāpinātā veidolā atspoguļojas pasaule. Pus nopietni, nedaudz ironiski skatoties uz dzīves parādībām, tiek izstāstīti pieci dažādi stāsti par prieku, skumjām, radošu degsmi, mīlestību, cerībām un vilšanos.


*Indras Reinholdes kamerbalets ir jauns modernā baleta teātris, radošu domubiedru grupa ar savdabīgu horeogrāfisko rokrakstu. Kolektīva kodolu veido profesionāli baleta mākslinieki ar Rīgas horeogrāfijas vidusskolas izglītību. Dejas valodā atspoguļot visplašāko cilvēcisko emociju gammu, uzrunāt skatītāju ar saprotamu stāstu, kas spēj raisīt līdzpārdzīvojumu – tāds ir Kamerbaleta radošās darbības mērķis. Kamerbaleta izrādes ir vairakkārt rādītas Rīgā, izpelnoties gan skatītāju, gan baleta speciālistu atzinību.

Kamerbaleta mākslinieciskā vadītāja – starptautiskā Maijas Pļiseckas baleta konkursa laureāte Indra Reinholde ir baletmeistare ar piecpadsmit gadu pieredzi modernā baleta žanrā, četrpadsmit baletu autore, iestudējusi savus darbus tādos pazīstamos baleta teātros kā Marijas teātris Sanktpēterburgā, teātris „Krievu balets” Maskavā, Jekaterinburgas Dejas teātrī un citur.

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Dejas un personības centrs „I-DEJAS MĀJA”.
Informatīvais atbalsts: draugiem.lv; kasjauns.lv; žurnāls „Ir”; „Neatkarīgā rīta avīze”; TVnet; 1188.lv; espati.lv.

 

www.kamerbalets.wordpress.com

 

 

Biļetes cena: 5,4,3 Ls
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs

Par CATA Kultūras nama pasākumiem skatīt www.cata.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv