Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 31.marts  


Cēsis apmeklē Talsu pašvaldības pārstāvji

1. un 2.aprīlī pieredzes apmaiņas vizītē Cēsis apmeklēs Talsu pilsētas pašvaldības pārstāvji.

 

Viesi apmeklēs Cēsu pilsētas domi, kur iepazīsies ar Cēsu pilsētas vides attīstības padomes darbību, ar vecpilsētas publiskās telpas organizācijas jautājumiem, ar pilsētas rekreācijas funkcijas veikšanu pilsētā. Tāpat arī Talsu pašvaldības pārstāvji gūs pieredzi par transporta kustības un stāvlaukumu jautājuma risinājumu un apstādījumu struktūras veidošanu, principiem un piemēriem Cēsīs. Konsultējoties ar Cēsu pilsētas domes Attīstības plānošanas nodaļas speciālistiem, viesi pārrunās iedzīvotāju iesaistīšanu teritorijas attīstības projektu apspriešanā.

 

Viesojoties Cēsu pašvaldības aģentūrā „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” Talsu pašvaldības pārstāvji iepazīsies ar kultūras mantojums saglabāšanas un tā laikmetīgu iekļaušanu aktīvā kultūras un tūrisma apritē.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv