Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 31.marts  


Parakstīts līgums par daudzdzīvokļu mājas siltināšanu Bērzaines ielā 36

          
 
Marta nogalē SIA „CDzP” noslēgusi līgumu ar SIA „Kurmis Būvniecība” par energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanu
daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Cēsīs, Bērzaines ielā 36 .

            Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti, tiks veikti sekojoši darbi - mājas cokola, fasādes, bēniņu pārseguma siltināšana, veco pagraba logu nomaiņa, balkonu un ieejas jumtiņu atjaunošana, kā arī centrālapkures un karstā ūdens cauruļvadu siltumizolācijas nomaiņa. Darbu finansēšanai A/S DnB NORD Banka piešķirs aizdevumu uz 10 gadiem.

            Ēka tiks renovēta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda aktivitātes “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” atbalstu. Projekta kopējās aprēķinātās izmaksas ir 55 090 LVL, noslēgtais līgums ar LIAA paredz, ka pusi no projekta izmaksām pēc tā īstenošanas līdzfinansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

            Saskaņā līguma nosacījumiem, darbus plānots uzsākt aprīlī un pabeigt līdz šī gada septembrim. Paredzamais ietaupījums pēc energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanas, saskaņā ar energoaudita aprēķiniem, būs vismaz 30% no līdzšinējā siltumenerģijas patēriņa.

Informāciju sagatavoja

Linda Abramova SIA „CDzP” izpilddirektore

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv