Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 31.marts  


Cēsu novada domes ārkārtas sēdē 31.martā

Ceturtdien 31.martā notika Cēsu novada domes ārkārtas sēde, kurā izskatīja un pieņēma lēmumu piecos jautājumos. Četri no tiem saistīti ar zemes iegādi sakarā ar Pētera ielas rekonstrukciju un paplašināšanu.

  Kā jau esam informējuši Cēsu novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Satiksmes ministriju par Eiropas finansējuma piešķiršanu Pētera ielas rekonstrukcijai. Projekts paredz paplašināt brauktuvi un gar ielu izbūvēt veloceliņu. Lai īstenotu šo projektu, bija jāatpērk ielai pieguļošā zeme no vairākiem privātīpašniekiem. Atpērkamās zemes vērtību noteica SIA „Eiroeksperts” un ar lielāko daļu zemju īpašnieku tika panākta vienošanās. Cēsu Sv.Jāņa  evaņģēliski luteriskās  baznīcas draudze, nepiekrita vērtētāju noteiktajai zemes cenai īpašumam  „Baznīcas Bērzi”. Sarunās ar pašvaldību tika rasts kompromiss un, ārkārtas domes sēdē, deputāti nobalsoja par zemes gabala „Baznīcas Bērzi” daļas atpirkšanu.

   Sarunās ar vienu no zemes gabalu „Ignati” un „Katrīnkalns” līdzīpašniekiem pieņemamu risinājumu rast neizdevās un deputāti lēma izskatīt iespēju pašvaldībai ierosināt zemes daļu piespiedu atsavināšanu. Šāds lēmums tika pieņemts arī par zemes gabalu „Saulītes”, jo arī šajā gadījumā nebija iespējams vienoties ar vienu no īpašniekiem.

  Vēl deputāti apstiprināja Nodomu protokolu, kas nosaka Cēsu novada pašvaldības un Izglītības un Zinātnes ministrijas  sadarbības principus, lai nodrošinātu Cēsu profesionālās vidusskolas attīstību un pārņemšanu pašvaldības pārziņā 2015.gadā.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv