Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 31.maijs  


Lattelecom darbinieki un klienti sakops Cēsis pirms Mākslas festivāla

Informācija presei                                                      2007.gada 31.maijs

  

 

Šodien, 1.jūnijā, plkst. 13.00 tradicionālās Lattelecom talkas ietvaros uzņēmuma darbinieki un klienti sakops Cēsu pils parka un vecās alus darītavas teritoriju pirms gaidāmā pirmā Cēsu Mākslas festivāla.

 

Cēsu Mākslas festivāls notiks no 28. jūlija līdz 18. augustam. Tā laikā koncentrētā veidā varēs baudīt un novērtēt daudzas spožas kultūras jomas parādības un profesionālās mākslas izpausmes. Šajā laikā pilsētā plānota piesātināta kultūras notikumu programma, kuras balsti ir laikmetīgā vizuālā māksla, klasiskā mūzika, teātris un opera. Cēsu Mākslas festivāls sāksies 28. jūlijā pl.18.00 ar Laikmetīgās Mākslas Izstādes atklāšanu. Lielākā daļa no iecerētajiem projektiem būs dislocēti līdz šim neizmantotā un neapgūtā teritorijā, kas tiks piemērota mākslas darbu eksponēšanas vajadzībām – kādreizējās Cēsu alus darītavas pamestajos ražošanas korpusos. Savukārt, Cēsu pils parka estrādē 18.augustā notiks festivālu noslēdzošais pasākums – Džuzepes Verdi opera Aīda.

 

Šogad Lattelecom talka notiek tieši Cēsīs, ņemot vērā to, ka vasarā pirmo reizi pilsētā risināsies vērienīgais Cēsu Mākslas festivāls, kura galvenais atbalstītājs ir Lattelecom. Turklāt Cēsīs ir izvietots pirmais un joprojām lielākais 1188 kontaktu centrs, un Lattelecom Cēsīs ir lielākais darba devējs.

 

Lattelecom vasaras talka ir tradicionāls pasākums, kurā piedalās Lattelecom korporatīvie klienti un darbinieki, lai sakoptu vēsturisku vai citādi sabiedriski nozīmīgu vietu kādā no Latvijas reģioniem. 2004.gadā talkā sakopts Skaņaiskalns, 2005.gadā – Vonadziņi Stāmerienes pagastā, bet 2006.gadā – Pedvāles Brīvdabas muzejs.

 

 

 

Cēsu pils Ģildes projekta vadītāja Zane Lūkina

Mob.tālr.: 26667788

E-pasts: gilde@cesis.lv

 

Lattelecom grupas

preses sekretāre Maija Celmiņa

tālrunis: 67055343; 29273897

maija.celmina@lattelecom.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv