Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 31.maijs  


3.jūnijā bezmaksas semināri uzņēmējiem par konkurētspēju

Šobrīd, kad eksperti prognozē valsts ekonomiskās lejupslīdes beigas un paredz uzņēmējdarbības vides uzlabošanos, svarīgi ir palīdzēt uzņēmējiem sasparoties un pēc iespējas veiksmīgāk turpināt darbu. Projekta” Soli pa solim” mērķis ir sniegt atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmējiem (MVU), mobilizēt uzņēmuma iekšējos resursus konkurētspējas veicināšanai vietējā tirgū un iedrošināt eksportam. Galvenā projekta aktivitāte ir bezmaksas semināri uzņēmējiem septiņās Latvijas pilsētās. Pirmais seminārs 27.maijā notika Kuldīgā. 3. jūnijā seminārs notiks Valmierā, Tērbatas ielā 16a, viesnīcas” Wolmar” zālē no pulksten 10.00 līdz 17.00. Semināram var pieteikties gan internetā: www.solipasolim.esmaja.lv., gan zvanot pa tālruni 67625339 vai 29495166.


Semināra galvenais uzstādījums ir tāds, ka eksporta pamatakmens ir konkurētspēja. Par konkurētspējas iekšējiem un ārējiem faktoriem stāstīs pieredzējis MVU un projektu vadītājs Andris Berķis un ekonomikas eksperts Ģirts Rungainis, bet to, kā nekļūdīties izmaksu aprēķinos un kā plānot uzņēmuma resursus, ieteiks biznesa vadības maģistre, uzņēmumu konsultante par biznesa programmatūru ieviešanas jautājumiem, viaPro  Daiņa Zīraka. Vai nauda ir konkurētspējas atslēga? To zina teikt Swedbankas Valmieras filiāles Biznesa nodaļas vadītājs Andris Kabraks. Par Latvijas Ārlietu dienestu atbalsta iespējām eksportētājiem stāstīs Ārlietu ministrijas pārstāvis, bet par EEN-Latvija tehnoloģiju pārneses pakalpojumiem uzņēmēju konkurētspējas veicināšanai - Latvijas Tehnoloģiskā centra projektu konsultante Dzintra Znotiņa.
Par eksporta atbalsta pakalpojumiem stāstīs arī Gatis Kvēps, LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā vecākais speciālists. Savā pieredzē dalīsies uzņēmēji.


Lai uzzinātu, kuras tēmas šobrīd visvairāk satrauc uzņēmējus un par ko ir vērts diskutēt semināros, tika rīkota aptauja uzņēmējiem (skat. www.solipasolim.insbergs.lv ). Vairāk par semināru un projektu vari uzzināt jaunatvērtajā interneta vietnē www. solipasolim.esmaja.lv.


Projekts „Soli pa solim” tiek finansēts no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Tā darbības laiks – no šī gada aprīļa līdz decembrim. Projektu realizē SIA ”BPS PR”.

 

Kontaktinformācija –

Gunta Barbāne, SIA „BPS PR” projektu vadītāja.

Tālrunis 29495166, e pasts: gunta.barbane@bps.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv