Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 31.maijs  


Cēsīs sākta apjomīga ielu rekonstrukcija

Ieguldījums tavā nākotnē

Cēsu novada pašvaldība no 2009. līdz 2011.gadam veic apjomīgus ielu rekonstrukcijas darbus projekta apakšprogrammas „Nacionālā un reģionālā nozīme attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai” (Projekta Nr. 3DP/3.6.1.1.0/09/IPIA/VRAA/001/029) ietvaros.

 

Kā jau iepriekš informēts, Cēsu pilsētā uzsākti ielu rekonstrukcijas darbi Cīrulīšu ielā, posmā no Gaujas ielas līdz Pētera ielai, un Vaives ielā, posmā no Ata Kronvalda līdz Eduarda Veidenbauma ielai, ko veic SIA „Abrasiv”. Rekonstrukcijas darbi Vaives ielā šobrīd ir iekavējušies, jo nepieciešama kanalizācijas un ūdensvada pārbūve, taču Cēsu pilsētas SIA „Vinda” izsludinātais konkurss par tīklu rekonstrukciju tika apstrīdēts Iepirkumu uzraudzības birojā un līdz ar to darbus nav iespējams uzsākt laikus. Vaives ielas rekonstrukcijas darbi tiks pabeigti līdz šī gada rudenim, savukārt Cīrulīšu ielas rekonstrukcijas darbi tiks pabeigti jau 1.jūlijā.

 

Šogad uzsākti arī ielas rekonstrukcijas darbi Valmieras ielā, posmā no Rūpniecības ielas līdz pilsētas robežai, ko veic CBF SIA „Binders”. Valmieras ielas rekonstrukcijas darbu laikā satiksme šajā ielas posmā netiks slēgta. Šī gada 1.jūnijā tiek uzsākti ielas rekonstrukcijas darbi Gaujas ielā, posmā no Palasta ielas līdz Lauku ielai, ko arī veic CBF SIA „Binders”. Gaujas ielas rekonstrukcijas darbi tiek sadalīti pa būvniecības etapiem, līdz ar to  satiksme tiks novirzīta pa apbraucamiem ceļiem atbilstoši būvniecības etapiem. Rekonstrukcijas darbus sāks ar Gaujas ielas posmu no Zaķu ielas līdz Lauku ielai un satiksme tiks novirzīta pa Bērzaines ielu.

 

Šogad vēl tiks uzsākti rekonstrukcijas darbi Līgatnes ielā, posmā no Gaujas ielas līdz Jurģu ielai, ko veiks CBF SIA „Binders”.

Gaujas iela, posmā no Palasta ielas līdz Zaķu ielai un Līgatnes ielas posms tiks izbūvēts tikai pēc maģistrālā kanalizācijas tīkla izbūves. Valmieras, Gaujas un Līgatnes ielu posmi tiks izbūvēti līdz šī gada 1.oktobrim.

 

2011.gadā projekta ietvaros vēl jāizbūvē Jāņa Poruka iela, posmā no Lapsu ielas līdz pilsētas robežai un Gaujas iela, posmā no Cīrulīšu ielas līdz Pētera ielai. Tehniskie projekti šiem ielu posmiem jau izstrādāti, paralēli esošo ielu rekonstrukcijas darbiem strādājam pie konkursa dokumentācijas sagatavošanas, lai jau rudenī varētu izsludināt atklātu konkursu minēto posmu rekonstrukcijas darbiem un nākamajā pavasarī uzsāktu to rekonstrukciju.

 

Sakarā ar būtiskajiem Cēsu pilsētas ielu rekonstrukcijas darbiem šo divu gadu laikā ielās būs lieli satiksmes kustības ierobežojumi, jo paralēli ielu rekonstrukcijas darbiem tiks veikti ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas darbi. Autovadītājus lūdzam būt iecietīgiem un saprotošiem un sekot līdzi apbraucamo ceļu norādēm.

                                                

 

Projekta vadītājs

Cēsu novada pašvaldības

izpilddirektors

Andris MihaļovsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv