Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 31.maijs  


Cēsnieku svētku noskaņas un izvērtējums

Cēsu pilsētas svētki, kuri notika maija beigās no 27.līdz 29.maijam un balstījās uz kopīgi veidotām cēsnieku idejām un iniciatīvas, Cēsīs pulcināja aptuveni 6 000 apmeklētājus.

 

„Cēsīs dzīvo ļoti īpaši, lieliski, radoši un talantīgi cilvēki. Un man vienkārši ir ļoti laimējies būt ar viņiem, starp viņiem. Tieši cēsnieki ir tie, kas mūsu vecajiem namiem un noliktavām,  jumtiem un skursteņiem, bruģim un ielām piešķir īpašu mirdzumu,” pēc Cēsnieku svētkiem iespaidos dalās pašvaldības aģentūras Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs Kulturas centrs nodaļas vadītāja Ruta Krastiņa.

 

„Cēsnieku svētku moto: Mēs paši par prieku sev, viens otram un savai pilsētai, ir iezīmējis jaunu virzienu, jo pamazām mainās sabiedrības izpratne – no patērētājiem kļūstot par svētku veidotājiem, radītājiem,” atzīst Ruta Krastiņa un piebilst, ka lielākais gandarījums ir pašu cēsnieku iesaistīšanās svētku veidošanā. Jāatzīst, ka pašvaldības finansējums ir pamata atbalsts pilsētnieku radošajai izpausmei un ideju īstenošanai. Tāpēc jācer, ka arī nākamajā gadā pilsētas svētkus veidojot, varēsim cerēt uz pašvaldības atbalstu, un tradīciju, par cēsnieku pašiniciatīvu un iesaistīšanos svētku organizēšanā, turpināsim.

 

Atskatoties uz svētkiem, labus vārdus un īpašu novērtējumu ir pelnījis ikviens svētku programmas veidotājs, tāpēc pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” izsaka lielu pateicību visiem, kas ar atsaucību, entuziasmu un savu klātbūtni radīja īpašo svētku gaisotni Cēsnieku svētkos.

Aicinām izteikt viedokli par Cēsnieku svētkiem, aizpildot anketu līdz š.g. 20.jūnijam un nosūtot uz e- pastu: daiga.jansevska@cesis.lv  vai atnesot uz Cēsu Tūrisma informācijas centru (Pils laukums 9).

Anketu skatīt ŠEIT

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv