Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 31.jūlijs  


Rudenī būs gaišāks

Komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs informē, ka šogad plānots realizēt vairākus projektus apgaismojuma uzlabošanai pilsētā. Šim mērķim paredzēts tērēt nepilnus 200 tūkstošus latu.

Apjomīgi rekonstrukcijas darbi notiks Raunas ielā, kur paredzēts ieklāt apgaismes, optiskos un videonovērošanas kabeļus. Paredzēts uzstādīt senatnīgas kaltās laternas, taču to izgatavošana prasīs ilgāku laiku. Pēc kabeļu ieklāšanas pastāvīga pašvaldības policijas videonovērošana būs nodrošināta stacijas laukumā, Pastariņa skolas pagalmā un skvēra „Četri vēji” rajonā.

Realizējot ERAF projektu „Mazaizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošības uzlabošana” šogad plānot rekonstruēt apgaismojumu Krišjāņa Voldemāra ielā. Gaišāks kļūs vēl viens pilsētas tumšais nostūris Uzvaras bulvāris no Noliktavas ielas līdz Jāņa Poruka ielai. Tāpat šogad plānos rekonstruēt apgaismojumu Lapsu ielas posmam no Vaives līdz Jāņa Poruka ielai. Gaišāks kļūs arī Bērzaines pusē, kur sadarbībā ar Latvenergo speciālistiem izbūvēs apgaismojumu Alfrēda Kalniņa, Gravas, Paegļu un Ziemeļu ielu rajonā. Tuvākajos plānos ir arī Birzes un Loka ielu, Festivāla ielas un Rīgas ielas posma no Raiņa ielas līdz pilsētas robežai apgaismojuma rekonstrukcija.

Kā jau daudzi cēsnieki ir pamanījuši, ir uzsākta Rožu laukuma rekonstrukcija. Notiek komunikāciju – ūdensvada, kanalizācijas, elektrības pievadu izbūve. Gaišāks kļūs arī šis rajons. Protams, būvdarbi rada īslaicīgas neērtības iedzīvotājiem, taču ieguvums – gaišāka un sakoptāka pilsēta, priecēs mūs visus.

 

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

4121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv