Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 31.jūlijs  


25.augustā Riču nakts romantika Cēsu pils parka estrādē PASĀKUMS ATCELTS


Pasākums atcelts.

Krāšņi deju priekšnesumi, jaunāko dziesmu pirmatskaņojumi, eksotisko deju teātri un uguņošana – koncertšovā „Riču Nakts Romantika” Cēsu Pils parka estrādē 25.augustā plkst.21:00.

Jau šā gada vasarā, klausītājiem un skatītājiem visā Latvijā būs iespēja piedalīties, ugunīgā koncertšovā ar nosaukumu „Riču Nakts Romantika”. Uz speciāli koncertšovam būvētas estrādes skatuves, krāšņos un pārsteidzošos priekšnesumos uzstāsies – tautā iemīļoti dziesmu izpildītāji, eksotikso deju teātri, muzikālu joku stāstnieki un pirotehnikas meistars.

Programmā: pasaules tautu kaislīgākās dziesmas par kvēlu mīlestību  - latviešu, angļu, itāļu, spāņu, romu, krievu un arī latgaļu valodā. Krāšņi deju studijas un eksotisko deju teātra dejotāju priekšnesumi prožektoru gaismās, kā arī jaunāko dziesmu prezentācijas un pirmatskaņojumi, muzikālas parodijas, video projekcijas un pirotehnikas meistara gaismas šovs koncerta izskaņā.

Koncertšovā „Riču Nakts Romantika” piedalīsies tautā iemīļotā grupa  „RIČI” ,  eksotisko deju teātris „Romadance” ,ugunīgo deju studija „Nezāles”, talantīgais muzikālo parodiju virtuozs un joku stāstnieks misters „Neviens”, kā arī uguņošanas salūta veidotāji Uldis & Co.

 „Mūsu mērķis ir dot iedvesmu jaunām idejām un pacelt estrādes mākslas žanru, jaunā kvalitātē un līmenī. Ar šo koncertšovu, vālamies celt estrādes dziedātāju vokālo līmeni kopumā un veicināt savstarpēju konkurenci, kas palīdzētu profesionāli augt un attīstīties. Un pats galvenais mērķis ir un būs, lai mūsu koncertšova viesi majās ietu ar pilnu sirdi pozitīvu un iedvesmojošu emociju, pacilātu garastāvokli un platu smaidu.”

Koncertšovs ir veidots, kā krāšņs un muzikāls, dažādu priekšnesumu kopums visai ģimenei. Tajā sev interesanto un sirdij tīkamo atradīs gan liels, gan mazs.

Ieeja estrādē no plkst.20.00, koncertšova ilgums 1 h 50 min. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bezmaksas!

 Sīkāku informāciju par koncertšovu „Riču Nakts Romantika”, norises vietām, laikiem un cenām var atrast mājas lapā www.rici.lv vai www.bilesuserviss.lv

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv