Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 31.jūlijs  


Balso par idejām – kas jādara, lai piesaistītu vairāk cēsniekus aktīvai atpūtai Maija parkā?

Maija parkā esošais skeitparks jau vairākus gadus ir daudzu bērnu un jauniešu aktīva atpūtas vieta, bet tagad vēlamies parkā līdztekus veidot aktīvās atpūtas iespējas arī visiem pārējiem cēsniekiem un padarīt to par pievilcīgu vietu visdažādākajai aktīvai atpūtai. Tāpēc mums nepieciešamas Tavas idejas, kādas aktīvās atpūtas iespējas būtu pievilcīgas Tev!

 

Aicinām Tevi izteikt savu viedokli par skeitparka un Maija parka teritorijas attīstību. Balso par esošo ideju vai pievieno savus priekšlikumus! Augusta vidū populārākos priekšlikumus apkoposim un iesniegsim Cēsu novada domes deputātiem, lai virzītu uz īstenošanu.


 

 

Atgādinām, ka pašvaldība ir ieviesusi jaunu ideju vākšanas rīku www.cesis.lv/idejas, kas turpmāk ļaus labāk sadzirdēt cēsnieku idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, tāpēc ļoti vēlamies redzēt iesaistāmies arvien vairāk cēsinieku! Aicinām cēsiniekus aktīvāk piedalīties un reģistrēties, lai varam sazināties par Jums svarīgajiem jautājumiem un kopīgi padarīt Cēsis labākas!

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Ance Saulīte

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv