Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 31.augusts  


Cēsīs pateicas radošo jauniešu darba grupai

Piektdien, 28.augustā Cēsu radošo jauniešu darba grupa saņēma pateicību par ieguldīto darbu projekta „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” Cēsu pilsētas publicitātes veidošanā interneta vidē.

 

Atzinīgus vārdus par paveikto un uzmundrinājumus jauniešiem izteica Cēsu novada pašvaldības pārstāvji atzīmējot, ka viņu aktivitātes ir pozitīvs piemērs sarosīties arī pārējiem Cēsu jauniešiem un iedzīvotājiem. „Jauniešu aktivitāte un degsme ir devusi iedvesmu arī pašvaldības darbiniekiem būt radošiem un sniedz papildus pārliecību, ka pateicoties sabiedrības aktivitātei, Cēsis var sasniegt augstus mērķus un noorganizēt aktivitātes, kas izskan ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē,” atzīmēja Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga.

 

Radošās darba grupas vadītāja Marika – Slotina Brante atzīst, ka ir gandarīta par paveikto. ”Esmu lepna, ka gandrīz 20 000 iedzīvotāju lielā novadā ir astoņi tik radoši un uzņēmīgi jaunieši, kuri veltīja visu vasaras brīvlaiku, lai veidotu filmiņas par savu pilsētu un novadu,” ar lepnumu atzīmē Marika Slotina – Brante.

 

Cēsu radošo jauniešu darba grupa, kuru vadīja pedagoģe un diriģente Marika Slotina – Brante, tika izveidota 2009. gada 4.jūnijā ar mērķi veidot Cēsu pilsētas publicitāti interneta vidē, Cēsīm kandidējot uz Eiropas Kultūras galvaspilsētas titulu 2014.gadā. Visas vasaras garumā tika tapa vairāki video stāsti par Cēsu pilsētas ikdienu, svētkiem, vēstures notikumiem un pašiem cēsniekiem. Video klipi apskatāmi interneta vidē www.youtube.com/cesis2014, kā arī ar saiti no Cēsu novada mājas lapas.

 

Atbalstot Cēsu mērķi ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu, projekta apspriešanā un publicitātes veidošanā aktīvi iesaistās arī sabiedriskā organizācija „Cēsinieku klubs” un neformālā domubiedru grupa „Cēsu Forums”, kuri darba grupās rīko diskusijas un piedalās ideju ģenerēšanā. Tāpat arī, lai paustu savu atbalstu un mīlestību pret pilsētu, jauniešu grupa, kas satikās interneta vidē, 26.augustā Cēsīs Pils laukumā rīkoja flašmob aktivitāti.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas pašvaldība 30.jūnijā LR Kultūras ministrijā iesniedza pieteikumu „Cēsis - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014”. Šobrīd Cēsu projekta darba grupa gatavo prezentāciju, kura žūrijai tiks prezentēta š.g. 15.septembrī Rīgā. Tad arī taps zināms, kurai no Latvijas pilsētām – Cēsīm, Rīgai vai Liepājai tiks piešķirts 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas tituls. Izraudzītā pilsēta 2014.gadā saņems Eiropas Komisijas Melinas Merkuri balvu 1,5 miljons eiro apmērā un sadarbosies ar otru šī gada Eiropas kultūras galvaspilsētu Zviedrijā - Lundu vai Umea.

 

Cēsnieki savu atbalstu pilsētai var izteikt nobalsojot www.candidatecities.com.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts; daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

www.cesis2014.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv